Олена Салицька: “Різдво для мене-це найсвітліше свято, яке символізує прихід у світ любові, злагоди і, головне, спасіння для всіх людей”

Я памятаю своє щасливе дитинство, яке було окрилене ніжною і безмежною любов’ю моїх батьків, яку вони привили мені. Здавалося, що я люблю увесь світ.

А ще памятаю, як ми з мамою, сидячи вдома на Різдво, співали пісню «Нова Радість стала» про народження Спасителя. Також інші пісні, які були пов’язані зі святом Різдва. Вже  коли я  працювала у професійному художньому колективі, ми співали різдвяні колядки.

У житті було багато випробувань. Дуже рано померла мати. Через те, що батькові ампутували ногу, мені прийшлося кинути улюблену роботу. Але я завжди відчувала на собі Божу руку. Він привів мене до себе через Єврейську Месіанську спільноту. А потім, коли вже почалася війна, привів мене до служіння ХСП, в якому наповнив мене любов’ю, щоб я могла передавати її людям, які її потребують- воїнам АТО і постраждалим у сірій зоні.

Зараз Різдво для мене-це найсвітліше свято, яке символізує прихід у світ любові, злагоди і, головне, спасіння для всіх людей. Слава Ісусу Христу!!!

Be the first to comment on "Олена Салицька: “Різдво для мене-це найсвітліше свято, яке символізує прихід у світ любові, злагоди і, головне, спасіння для всіх людей”"

Залишити відповідь