Олеся Шніцер: Управління фінансами має здійснюватись за принципом трьох “В”: віддавати, відкладати, витрачати

Олеся Шніцер, кординаторка “Школи Соціального Лідерства” Християнської Служби Порятунку, лекторка курсу “Християнські принципи управління фінансами” була гостею програми “Время быть щедрым” з Денисом Гореньковим.

“Наші пріоритети в управлінні грошима мають будуватись на принципі трьох «В»: спочатку віддавати (жертвувати), відкладати (заощаджувати) і тільки потім – витрачати”, – роповіла Олеся.

Вона констатувала, що ми стараємось жити сьогоднішнім днем. Видатки у нас збільшуються разом з доходами і дуже багато речей ми стали сприймати, як норму. При цьому, 30% українців, які мають у власності дві квартири вважають себе бідними… Ми всі зараз маємо шанс переглянути своє відношення до витрат.

 

1 Comment on "Олеся Шніцер: Управління фінансами має здійснюватись за принципом трьох “В”: віддавати, відкладати, витрачати"

  1. думаю , последовательность доходов и расходов должна сегодня быть такая:
    получит ь заработать, откладывать, тратить на самое необходимое, а потом уже отдавать. Это вызвано ситуацией и политикой нашего государства, так поступает сегодня наше осатаневшее правительство отбирает,не заработав, платит только себе , народ отдавай последнее опять же монополиям.

Залишити відповідь