Опіка над родинами воїнів – живих і загиблих. Бердичів

Як відомо, з травня минулого року на базі Дому отця Піо, переданого Кустодією Братів Менших Капуцинів у користування Християнській Службі Порятунку, діє Центр відновлення та адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при ХСП координатор – Людмила Богдашевська). Тут регулярно проводяться різноманітні тематичні заходи та зустрічі у співпраці з громадською організацією «Родини ветеранів АТО» та громадською організацією «Об’єднання дружин та матерів бійців учасників АТО». Однак, прийшов час розширити географію діяльності з опіки над ветеранами та їх родинами, більше  не обмежуючись лише Києвом. І першою ластівкою на цьому шляху стало утворення волонтерського осередку ХСП – Бердичів, до служіння координатором якого було покликано місцеву римо-католичку Віту Нагребецьку. В свою чергу надійними партнерами та співслужителями для ХСП – Бердичева стали отці – кармеліти із Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію та сестри – черниці зі Згромадження святої Терези від Дитяти Ісуса.

У Бердичеві все розпочалося з молитви групи служителів. А через деякий час Бог розпочав свою Роботу. Спочатку невеликі зустрічі з ветеранами та батьками загиблих воїнів. Остання з них відбулася нещодавно 19 січня у храмі Санктуарію. Просто молитва. Просто розмова. Просто зосередження любові, тепла та милосердя.

А наприкінці минулого року 29 грудня вдалося організувати різдвяне свято для десятків дітей бійців. Захід отримав символічну назву «Діти дітям», оскільки це свято з дітьми ветеранів розділили діти з місцевої римо-католицької парафії. Подарунки дітям були надані Центром ХСП. Приміщення забезпечити отці – кармеліти, які теж були присутні на святі. А різдвяний настрій створили аніматори із агенції «Імперія свята», запрошені сестрами – терезянками.

Так крок за кроком по Волі Господній та за заступництвом Матінки Божої Бердичівської через серця і руки світських служителів, священників та черниць буде творитися чергове Боже Чудо – історія спасіння людей, яких своїм кривавим крилом зачепила війна. У простоті серця та задумів скромної щоденної апостольської праці, без гучних фанфар і феєрверків, які так полюбляє цей світ. Отож Християнська Служба Порятунку запитує всіх небайдужих християн і людей доброї волі: чи не прийшов час, брати і сестри, розпочати подібне служіння у вашому місті? Ми чекаємо на вас.

 

Be the first to comment on "Опіка над родинами воїнів – живих і загиблих. Бердичів"

Залишити відповідь