Орден Лицарів Йоана Павла ІІ, лист-напоумлення до німецьких єпископів, служіння у сірій зоні (Дайджест ХСП №46)

Київ

Під час ранішньої Святої Меси 9 лютого 2020 р. у римсько-католицькій Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви (Київ, бульвар Перова, 1-б) відбулася знакова подія: церемонія утворення першої в Україні хоругви Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ, а також заснування внаслідок цього Командорії Ордену у Києво-Житомирській дієцезії  РКЦ та Провінції Ордену в Україні.

Молитовна зустріч штабних служителів Християнської Служби Порятунку.
Є час для дії. А є час для слухання Бога.

Владика Радослав Змітрович та отець Роман Лаба були гостями чергової передачі “Musa sapientum або просто банан”.

Мова йшла про лист напоумлення комісії у справах сім’ї Римо-католицької Церкви до німецьких єпископів.

Причиною написання стала синодальна дорога німецької Церкви, яка веде до єресі, унормовуючи гомосексуалізм, маструбацію, контрацепцію, порушуючи питання про можливість жіночого священства.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Недільна Свята Меса
Свято Стрітення Господнього встановлене на згадку про жертвування Марією та Йосипом їх первородного сина, Ісуса, в єрусалимському храмі.
Дякуємо отцу Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.

«Людська доброта немає границь, співчуття і співпереживання немають обмежень і кордонів.
Щиро дякуємо Летичівській обєднаній територіальній громаді, за допомогу та прояв уваги до потреб наших вихованців дитячого центру “Ковчег” та всіх потребуючих у прифронтовій зоні.
Нехай добрий Господь благословить Вас щедро.

Суботні заняття в дитячому центрі ” Ковчег”.
✝️катехеза, вивчаємо третю Божу заповідь – ” «Пам’ятай про суботній день, щоб святити його. Шість днів працюватимеш і робитимеш всяке діло твоє. День же сьомий – відпочинок на честь Господа, Бога твого. Не робитимеш ніякого діла»
(Вих. 20,8-10; Пор. Втор. 5, 12-15).
🗂 кожен мав можливість створити свій неповторний органайзер 😊

ХСП-Авдіївка

Велика подяка за бараболю,овочі,та продукти харчування Taras SikorczukАндрій БілийОлександр ЛавренюкСергей Доротюк та небайдужим громадам писарівці та Хмельниччини.
У кілька родин сьогодні завітала ваша турбота та підтримка.
Люди передають подяку та бажають добробуту у ваші родини.
Дякую Оленці за допомогу у формуванні пакунків та супровід до родин.

Як приємно, коли є такі друзі,як Cimic Avdeevka.
Наша трудівниця, машина, на тривалому ремонті, та хлопці люб’язно допомогли довести гостинці від діточок для наши дорогих захисників.
Дуже, дуже, дуже дякую Світлана Бевз за привезені смаколики,харчі,та одяг. Дякую рідна за довіру, дякую за знайомство,за підтримку. Частину вдалося довести,решта пізніше.
Господь усе робить за Своєї думки. Як би ми не планували все зробити правильно – Він покерує по Свому і це набагато краще за наши бажання.
Люба Світланка, вийшло не так як планувалося із-за поломки машини, але Твоя тепла турбота все одно дійшла на самісінький нуль, та буде торкатися сердець приємними спогадами рідної домівки.
Дякую усім за гарний настрій та посмішки на обличчях!!!

ХСП-Бахмут (Зайцеве, Бахмутка Майорськ, Жованка)

“Тому ми мусимо вважати дуже пильно на те, що почули, щоб бува, нас не знесло з дороги.
Бо коли слово оголошене ангелами, було таке зобов’язуюче, що всякий його переступ і непослух приймав справедливу кару, то як утечемо ми, коли занедбаємо таке велике спасіння?” Євр.2:1-3.

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Открытие детского клуба “Ты особенный” в с. Бондарево!
Теперь каждый месяц детки будут заниматься творчеством, проводить весело время, общаться и еще многое многое другое:) Спасибо Господу за возможность служить детям в этом селе.

Вместе с командой братьев из Киева была поездка в Станицу-Луганскую, с.Болотянное, Новоайдар. Посетили солдат, подарили подарки. Заехали к многодетной семье (женщина воспитывает одна 9 детей). Привезли гуманитарную помощь в село. В Новоайдаре были в школе – интернате, где также подарили подарки.

Добрий господар

Телеканал “ЛАН” про навчальний захід «Мікробізнес в агровиробництві: з чого розпочати?», який відбувся у Стрию

 

 

 

 

Be the first to comment on "Орден Лицарів Йоана Павла ІІ, лист-напоумлення до німецьких єпископів, служіння у сірій зоні (Дайджест ХСП №46)"

Залишити відповідь