Програма проведення операцій для людей війни

Програма проведення операцій для людей війни

У вересні 2017 року в рамках спільної акції Благодійного Фонду «Сhalice of Mercy», клініки КНП «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» та Християнської Служби Порятунку (ХСП) безкоштовно були проведені операції для жителів зони АТО, переселенців, учасників бойових дій та членів їхніх родин. До України запросили міжнародну групу лікарів (клініка «Ла Паз», Іспанія), які протягом трьох тижнів втілювали Божий задум та повертали людям надію на нормальне, гідне життя без болю та страждань. За цей період було прооперовано 27 пацієнтів.

Служителі ХСП займалися запрошенням пацієнтів, їх приїздом до Києва, розселенням, організацією лікування та поверненням додому. А команда лікарів – це справжній приклад єдності християн з різних країн: протестанти, католики і православні разом рятують людське життя.  Операції проводилися на базі клініки КНП «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини», було орендовано операційні, хворі були повністю забезпечені ліками. Українська команда лікарів на чолі з Іваном Яворським працювала пліч-о-пліч з іспанськими колегами і продовжувала роботу вже після їхнього від’їзду. Хворими опікувалися сестри милосердя, які постійно служать в лікарні.

Усім пацієнтам лікарі подарували розарії, які зробили діти-сироти із Перу. Бажаючим було надано можливість спілкування зі священником та уділення Святих Таїнств, а також участі у Святій Месі. Також здійснювалося постійне молитовне служіння безпосередньо у лікарняних палатах.