Організація проведення операцій для жителів зони АТО

У вересні 2017 року в рамках спільної акції Благодійного Фонду «Сhalice of Mercy», клініки КНП «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини» та Християнської Служби Порятунку (ХСП) безкоштовно були проведені операції для жителів зони АТО, переселенців, учасників бойових дій та членів їхніх родин. До України запросили міжнародну групу лікарів (клініка «Ла Паз», Іспанія), які протягом трьох тижнів втілювали Божий задум та повертали людям надію на нормальне, гідне життя без болю та страждань.

Координатор Штабу ХСП Андрій Чміленко займався запрошенням пацієнтів, приїздом до Києва, розселенням, організацією лікування та поверненням додому. А команда лікарів – це справжній приклад єдності християн з різних країн: протестанти, католики і православні разом рятують людське життя. Ми можемо багато дискутувати на тему об’єднання церков, але Господь втілює його інакше – він поєднує талановитих хірургів в одній операційній, щоб кожен з нас згадав, що Христос – це любов. За цей період було прооперовано 27 пацієнтів.

Операції проводилися на базі клініки КНП «Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини», було орендовано операційні, хворі були повністю забезпечені ліками. Українська команда лікарів на чолі з Іваном Яворським працювала пліч-о-пліч з колегами і продовжувала роботу вже після їхнього від’їзду. Хворими опікувалися сестри милосердя, які постійно служать в лікарні.