Паливні брикети, які ХСП роздає в рамках Акції «Папа для України», мешканці прифронтових сіл використовують і для приготування їжі

 

Паливні брикети, які Християнська Служба Порятунку роздає в рамках Акції «Папа для України», мешканці прифронтових сіл використовують і для приготування їжі.

«Незважаючи на весняну погоду і потепління, роздача паливних брикетів для людей із прифронтових сіл не втрачає своєї актуальності», – розповідає служитель ХСП Олексій Сінітович, – «Для багатьох людей брикети – це єдине, на чому вони можуть приготувати собі їжу. А там, де і є постачання природнього газу, в багатьох просто немає коштів, щоб платити за його використання. Тож, і тут брикети дуже потрібні».

Станом на сьогодні у більш ніж 20-ти населених пунктах уже надано 1000 тон брикетів. Допомогу отримали понад 830 домогосподарств, або більше ніж 2500 мешканців «сірої зони» . Переважна більшість – це люди похилого віку, багатодітні родини, сім’ї, які втратили годувальників.

Роздача відбувається відповідно до складених списків.

Буває, що процес роздачі брикетів супроводжують звуки вибухів і пострілів.

Команда ХСП, яка курує процес роздачі брикетів, співпрацює з представниками місцевої влади.

 

Наприклад, у селі Гнутове, за словами Олексія, роздавати брикети допомагали сільський голова, секретар та депутати селищної ради.

У кожному селі, де завдяки Акції «Папа для України» мешканці отримали допомогу, в спілкуванні служителів ХСП з людьми завжди присутня молитва.

Люди дякують за те, що про них не забувають.

Be the first to comment on "Паливні брикети, які ХСП роздає в рамках Акції «Папа для України», мешканці прифронтових сіл використовують і для приготування їжі"

Залишити відповідь