Пандемія абортивного вбивства: узаконений злочин

За останні кілька місяців суспільство пішло на величезні жертви, щоб врятувати вразливих людей від коронавірусу. Люди були змушені сидіти вдома. Бізнес, церкви та школи закрилися, а світові лідери виділили величезні ресурси для припинення поширення вірусу та лікування тих, хто заразився ним. Але в той час, коли більшість медичних закладів були закриті,  клініки, які роблять аборти працювали протягом всього карантину, наражаючи на небезпеку матерів і ненароджених дітей. Як результат, аборт залишається головною причиною смерті як у США, так і в усьому світі.

На основі статистичних даних Worldometer щодо абортів у 2020 році, по всьому світу було зроблено в середньому 3484800 абортів за місяць. Це означає, що у період з березня по травень, під час поширення пандемії, було вбито приблизно 10,5 мільйонів ненароджених дітей.

Ці аборти не просто переривали вагітність, розривали частинки тканей чи згустки клітин. Вони вбивали унікальних, живих ненароджених дітей із власною окремою ДНК та серцебиттям.

Незалежно від причини, кожна смерть знаменує собою кінець унікального, цінного людського життя, яке ніколи не можна замінити чи повернути.

Люди по всьому світі пішли на жертви щоб врятувати людей від вірусної смерті. Чому б не зробити те ж саме для ненароджених дітей?

А в цей час найбільша мережа абортивних клінік “Плановане батьківство” потрапила в низку скандалів, найсерйозніший з яких розгорівся довкола оприлюднення даних про торгівлю частина тіл абортованих дітей.

Американський журналіст Центру медичного прогресу (CMP) Девід Далейден ще минулого року опублікував відео з розслідування незаконної діяльності “Планованого батьківства”. Федеральним законодавством США забороняється продавати частини тіл вбитих дітей, однак, за свідченням самих працівників, клініка це робить, прикриваючись можливістю “пожертвувати” ці частини.

З опублікованих відео зі свідченнями працівників різних клінік мережі (Трамю Нгуен, Дороті Фургерсон, а також Дебори Нукатоли) стає зрозуміло, що лікарі навіть змінювали техніку проведення процедури аборту, щоб частини плоду залишалися неушкодженими і придатними для продажу. Проте закон прямо забороняє змінювати перебіг процедури задля комерційної вигоди, а тому в “Планованому батьківстві” все заперечували.

Нещодавно ця історія отримала своє підтвердження, коли були оприлюднені рахунки компанії StemExpress (компанія, що займається закупівлею тканин), які свідчать про співпрацю з ПП, яке продавало товар, зазначений як POC (продукт зачаття). Три рахунки показали, що філія ПП стягує з StemExpress 24 940 доларів США.

Інформація про комерційне використання тіл абортованих дітей є логічним поясненням, чому “Плановане батьківство” є найбільшим лобістом різних законодавчих послаблень, включно з абортами до пологів. Оприлюднення даних про порушення Планованим батьківством федерального закону може стати поштовхом до масштабного розслідування роботи клінік вже з боку правоохоронних органів. Наразі Девід Далейден закликав до дії. “Настав час федеральних наслідків для Планового батьківства”, – сказав він. “Плановане батьківство” брехало громадськості та Конгресу, але тепер вже немає жодних обґрунтованих сумнівів у тому, що “Плановане батьківство”продавало частини тіла плода”.

Довідка: Аборт (лат. “aborior” означає “померти до народження”) – це знищення життя людського ембріону до його народження. Аборт може бути мимовільним (викидень) або штучним (хірургічний і фармакологічний).

Аборт є дітовбивством. Під час “операції” людський ембріон зазнає таких самих мук, як і доросла тортурована людина. Аборт – це вбивство! Це позбавлення маленької людини права жити. Будь-яка мати прийшла на цю землю, щоб любити і захищати своє дитя, а допускаючи аборт, вона погоджується його вбити. Не варто вважати винною одну лише жінку, ніхто не знімає відповідальності з батька дитини, родичів, які знають про намір жінки і нічого не роблять, щоб її відрадити від цього страшного вчинку. Так само винен медперсонал, адже саме ці люди своїми руками чинять вбивство беззахисної дитини.

Спонтанний або мимовільний аборт

Відбувається без спеціальної дії, спрямованої на вбивство дитини, а також всупереч волі матері та інших людей. Медики називають різні причини викиднів: гострі (грип, тиф, малярія, сифіліс та інші) й хронічні захворювання вагітної; недорозвинутість жіночих статевих органів; перенесені запальні захворювання цих органів; захворювання життєвоважливих органів – серцеві хвороби та хвороби судин, печінки, нирок; авітамінози, токсикози; підвищена нервова збудливість матки або міхуровий занесок; фізична або психологічна травма.

Штучний аборт

Це продумане і безпосереднє вбивство (незалежно від способу виконання) людської істоти на початковій стадії її існування між зачаттям і народженням. Існує два методи здійснення аборту, враховуючи вік ембріона і доступні засоби: хірургічний і фармакологічний (абортивні контрацепції – внутрішньо-матковий засіб “спіраль”, таблетка “наступного дня”, абортивна таблетка RU-486, абортивні ін’єкції).

Непрямий аборт

Це переривання вагітності як вторинний наслідок втручання, яке має за мету лікування важкої хвороби матері, наприклад, пухлина матки, позаматкова вагітність (трубна, черевна і шийкова). Таке втручання, спрямоване на лікування матері, допустиме, оскільки спрямоване на відновлення її здоров’я, а не на безпосереднє здійснення аборту. Отже, це є “дія з подвійним наслідком”: безпосереднім, яким є лікування хворого, і непрямим – переривання вагітності. Насправді непрямий аборт абортом не є, оскільки втрата плоду жодним чином не є навмисна. Він немає нічого спільного з тим, що сьогодні називають терапевтичний аборт, і тим більше, євгенічний аборт.

Фізичні наслідки аборту 

Жоден аборт не минає безслідно. З ним пов’язано понад 100 фізичних ускладнень. До безпосередніх ускладнень відносяться: онкологічні захворювання та інфекції статевих органів, порушення менструального циклу, ушкодження матки і інших внутрішніх органів, головний біль, запаморочення, тромбози. А в деяких випадках так званий “безпечний, легальний” аборт може закінчитись і смертю жінки.

Тривалими фізичними наслідками є: безпліддя; викидні чи передчасні пологи під час наступних вагітностей; ендометріоз; загроза позаматкової вагітності.

Психічні наслідки аборту 

  • депресія, почуття провини, жаль, нервові збудження, статеві розлади;
  • розлади сну (безсоння, важкі сни);
  • втрата почуття власної гідності;
  • занижена самооцінка;
  • прояви емоційної холодності та песимізму;
  • прояви фригідності та інших сексуальних розладів;
  • порушення спілкування з іншими людьми, передусім із чоловіком і навіть власними дітьми;
  • втрата пам’яті;
  • схильність до наркологічних захворювань;
  • різка зміна особистості.

Ці наслідки позначаються не тільки на матері ненародженої дитини, але й на її батькові. Інколи на ньому навіть у значно більшій мірі. Такі ускладнення мають назву пост-абортивний синдром.

Звільнити від почуття провини та пост-абортивного синдрому може лише Ісус. Він може дати прощення гріха і мир у душі. А Церква, через священика, накладе відповідну покуту, щоб спокутувати за цей гріх.

Джерела: Всеукраїнський Соборо, Родина

Be the first to comment on "Пандемія абортивного вбивства: узаконений злочин"

Напишіть відгук