Пасхальне тридення та Великдень у зоні АТО (фоторепортаж)

На прохання Християнської Служби Порятунку, з благословення єпископа Кам’янець-Подільського Леона Дубравського, о. Микола Лучинський, кл. Віталій Усатий та Дмитро Побута з м. Хмельницького парафії Христа Царя Всесвіту виїхали в зону АТО на Маріупольський напрямок.

Люди доброї волі хотіли зробити свято для тих, хто потерпає від війни. Завдяки молоді та спільноті «Дім Отця» вдалося зробити великодні подарунки: паски, крашанки та солодощі, ковбаса, консерви, ліки. Кожен дякував за ті, дари які отримав. Але найбільше люди потребують спілкування, розуміння та любові. Завдяки великій молитовній підтримці вдалося проголосити людям Воскресіння Ісуса Христа!

Пасхальне тридення та сповідь хворих відбулось в селі Піонерському. Великою радістю була перша сповідь та причастя бабусі, яка має 88 років. На пасхальній вігілії зібралось близько 35 осіб. Після цього було освячення великодніх страв та співали «Христос воскрес!»

У неділю Воскресіння було посвячення в с. Бердянському.

Наступна Меса була в с. Новогригорівці, де була охрещена бабуся 81 рік. Після Служби співали пісні про Воскресіння Христа, а пізніше й українські народні.

По дорозі назад дарували подарунки та молилися з тими, хто ніс свою службу у свято на блокпостах. Це була справжня великодня радість у всіх, бо ми не чули пострілів, а тільки один одного. Завдяки Християнській Службі Порятунку вдалося проголосити Воскреслого Христа там, де війна. Дякуємо всім за молитву та допомогу.

Автор: Микола Лучинський

Джерело: CREDO

 

Be the first to comment on "Пасхальне тридення та Великдень у зоні АТО (фоторепортаж)"

Залишити відповідь