Перша Чоловіча Розарійна Молитва заради Непорочного Серця Марії

У парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви РКЦ 1 серпня 2020 року відбулася перша чоловіча розарійна молитва за Україну і Церкву, ініційована місцевою хоругвою Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ за благословення Ординарія Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископа Віталія Кривицького. Нагадаємо, що склад зазначеної хоругви сформований з діючих служителів Християнської Служби Порятунку. Тематичну Святу Месу і саму розарійну молитву очолив настоятель Парафії та капелан згаданої хоругви брат Сергій Кіппа. У молитовній єдності з ним перебували двадцять чоловіків, наймолодшому з яких три роки. Зокрема, учасником події був і побратим з Польщі, український провінціал Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ, координатор ХСП-Варшава Володимир Корчинський.

Наступні чоловічі розарійні молитви відбуватимуться кожної першої суботи місяця. До такої молитви запрошені чоловіки з усіх католицьких парафій та церковних середовищ  Києва та навколишнього регіону. Подібна практика уже давно запроваджена католиками-чоловіками у Польщі і ми впевнені, що прийшов час для її поширення і в Україні.

Закликаємо всіх чоловіків  доєднуватися. Потрібні тисячі побратимів – духовних воїнів, щоби стати в молитовному проломі за нашу Батьківщину та Націю. Прийшов час вступити в духовну битву вірним і відважним захисникам-заступникам. Це шлях покаяння за гріхи цього та попередніх поколінь нашого народу. Це шлях руйнування сучасних духовних твердинь у житті нашої нації. Це шлях освячення нашої землі від скверни  розпусти. Це шлях духовного захисту нашої держави від посягання ворогів тілесних і безтілесних. Це шлях посвячення нашої країни Непорочному Серцю Марії.

Пропонований хід молитви: всі чоловіки, які вирішують взяти участь в ній, збираються на визначеній організаторами Святій Месі у Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви на бульварі Перова 1б – така Меса буде проводитися виключно для учасників чоловічої розарійної молитви. Після завершення Меси чоловіки прямують до фігури Богородиці, яка знаходиться на території Парафії, де і відбуватиметься зазначена молитва.

Велика обітниця Матері Божої Фатімської

13 липня 1917 року у Фатімі Мати Божа сказала: «Ви бачили пекло, куди потрапляють душі бідних грішників. Щоб їх урятувати, Господь хоче встановити у світі богослужіння на честь Мого Непорочного Серця. Якщо зробите те, що Я скажу вам, то врятується багато душ і настане мир. […] Я прийду і вимагатиму присвячення Росії Моєму Непорочному Серцю, а також проситиму про відшкодувальне Причастя у перші суботи місяця. Якщо люди послухають Мене, Росія навернеться і настане мир. Якщо ж ні, вона розповсюдить своє псевдовчення по всьому світі, викличе війни і переслідування Церкви. Добрих людей будуть мучити, Святіший Отець дуже страждатиме, загине багато народів, але врешті-решт Моє Непорочне Серце затріумфує».

Сім років по цих об’явленнях у Фатімі, Мати Божа дозволила сестрі Лусії відкрити другу частину Фатімської таємниці. Змістом цієї таємниці було богослужіння на честь Непорочного Серця Марії. 10 грудня 1925 року Марія з Дитятком з’явилася Лусіі і показала їй Серце, оповите колючками.

Дитятко звернулося до Лусії:

«Май співчуття до Серця своєї Пресвятої Матері, що оповите колючками, якими невдячні люди постійно його ранять. Немає нікого, хто б відшкодував цей біль».

Марія сказала:

«Дочко Моя, поглянь на Моє Серце, оповите терновими колючками. Невдячні люди безперестанку ранять його своїм блюзнірством і невдячністю. Старайся хоча б ти порадувати Мене, а також перекажи від Мого імені, що Я обіцяю прийти на допомогу в смертну годину тим, хто протягом п’яти місяців у першу суботу місяця буде сповідатися, причащатися, молитися на Розарії і перебувати зі Мною подумки, роздумуючи 15 хвилин над таємницями Розарію у намірі відшкодування гріхів, вчинених проти Мого Непорочного Серця»

Чому повинно бути на честь Матері Божої Скорботної

п’ять відшкодувальних субот, а не дев’ять чи сім?

 Сестра Лусія відповідає: «Перебуваючи в ніч на 30 травня 1930 року у каплиці з нашим Господом і розмовляючи з Ним щодо четвертого і п’ятого питання, я відчула, як  мене зненацька охопила Божа присутність. Якщо не помиляюся, мені відкрилося наступне:

Дочко Моя, усе дуже просто. Існує п’ять типів образ і блюзнірства, спрямованих проти Непорочного Серця Марії:

  1. Блюзнірство щодо непорочного зачаття;
  2. Блюзнірство щодо дівства Пресвятої Богородиці;
  3. Блюзнірство щодо божественного материнства, коли Марію визнають лише як Матір людини;
  4. Блюзнірство тих, котрі відкрито намагаються прищепити дітям байдужість, зневагу і навіть ненависть до Непорочної Матері;
  5. Блюзнірство тих, хто зловживає Її святими зображеннями.

Це ті причини, Моя люба дочко, які спонукали Непорочне Серце Марії просити Мене про цей  маленький акт відшкодування гріхів. Крім того, заради Марії у своєму милосерді прагну пробачити тим душам, які мали нещастя образити Її. Що ж стосується тебе, то ти безнастанно проси Мене, молячись і жертвуючи, про милосердя для цих бідних душ.

Ісус сказав сестрі Лусії: «Справді, дочко Моя, багато душ починає, та мало тих, хто завершує. А ті, що завершують, ставлять собі за мету отримати обіцяну благодать. Я ж прихильний до тих, які практикують відшкодувальних п’ять перших субот на честь Непорочного Серця Моєї Небесної Матері, а не до тих, що практикують п’ятнадцять, але з холодною душею».

Be the first to comment on "Перша Чоловіча Розарійна Молитва заради Непорочного Серця Марії"

Залишити відповідь