Під вибухи мінометів “руського миру”, славимо Єдиного Бога! (Дайджест ХСП №55)

ХСП-Зайцеве

– Під вибухи мінометів “руського миру”, славимо Єдиного Бога!
Свіжість, та розраду приносить Святий Дух, для втомленних людей!

Щиро дякуємо братам з Чернівців і Румунії за вірність в духовній і матеріальній допомозі!
Нехай світиться Ім’я Його!
Нехай прийде царство Його!
Нехай буде воля Його і на землі, як на небі!

– Друзі, треба ваша допомога. На фото ви бачите наш будинок, як місіонерів на лінії фронту.
По домовленості з господаркою будинку, ми його купуємо поступово, за 3000$. Минулого року 1000$ було нами сплачено. Зараз треба сплатити наступну частину, ще 1000$, 700 ми вже маємо, треба ще 300$.
Благаємо долучитися до допомоги в Божій справі!

“А Той, Хто насіння дає сіячеві та хліб на поживу, нехай дасть і примножить ваше насіння, і нехай Він зростить плоди праведності вашої…” 2Кор.9, 10-11.
#робимодоброразом.
Номер картки приват банк україни 5168 7427 3011 2020.
monobank 5375 4141 1730 5994.
Коноплянка Олег Андрійович.

ХСП-Мар’їнка

– Командир Християнської Служби Порятунку Ігор Шторм та капеланська група ХСП-Мар’їнки під час ротації десь там, у “червоній зоні”…

ВІДЕО

– Наша команда та бійци ОЛПЗ «Волинь» УДА висловлюють подяку голові сільської ради в с. Станишівка Матвійчуку Юрію Вікторовичу! Вже неодноразово він та його громада допомогають продуктами харчування, учні зі школи передають хлопцам на передовой малюнкі. Ми дякуємо за ваші відкрити серця, молитви і підтримку!!!

– Болезнь – это всегда тяжело… тяжело морально, физически, финансово. И любая поддержка – это ободрение для людей. Ободрение, что человек не один на один со своими проблемами.
Вот и у нас вчера, была возможность, вместе с Ирина Беседина-Оболонина оказать поддержку и молитвой и словом, а также помочь лекарствами и памперсами для взрослых.

– На днях в ВЦА проходила первая встреча организации “Центра по вопросам защиты гражданского населения в условиях конфликта (CIVIC)”. Говорили про деятельность организации, про проблемы возникающие из-за военных действий и о взаимодействии военных и гражданского населения, которое оказалось в зоне военного конфликта. И в дальнейшем планируется проводить обучающие тренинги для конструктивных диалогов в этих вопросах.

Дарувати подарунки – завжди приємно! А вдвічі приємніше дарувати подарунки нашим друзям з центру реабілітації для дітей з особливими потребами «Вогник надії»! Справжність і щирість вихованців центру, а також добре серце і турботливість його викладачів відкривають кожному гостю центру цілий світ, заснований на любові і турботі, в якому ніхто нікого ніколи не оцінює, а найвищою цінністю є час, проведений разом.

P.S. А ще, в центре зараз готуються приймати вихованців після карантина і я знов звертаюсь до небайдужих людей. Бо є деякі потреби:
– лампи для освітлення поверхонь біля швейних машинок.
– і ще дужє потрібни лампи для кварцування.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

– В пятницю, 10 липня, в дитячому центрі Ковчег гостював єпископ ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Павло Гончарук.
Як рідного зустріли його вихованці Ковчегу, бо добре знають його, ще з часів служіння капеланом. Справжні речі робляться малими кроками підкреслив єпископ Павло, обговорюючи перспективи розвитку центру з служителями. Коли робили спільне фото, кожен з дітей хотів стати ближче до єпископа, бо діти відчувають справжню любов. Служителі центру, діти, волонтери з Києва і Житомира отримали ласку єпископського благословення і з нетерпінням чекають його знов.

– Тема дня: Україна- Батьківщина.
Згадували українські традиції, заплітали коси, проводили змагання, танцювали, смакували червоний борщ та галушки.
Божого благословіння нашим кухаркам пані Любі та пані Валентині за смачні страви, дякуємо вам.

ВІДЕО

– Життя – це можливість. Можливість стати щасливим та зробити щасливим когось. Зробити щось корисне, здійснити свою мрію або… просто жити. Життя нам дане для того, щоб ми могли відчувати та розуміти. І ніколи не пізно зупинитися, подумати та щось змінити…

– Тепле літо, яскраві дні у ” Ковчезі”.
Свята Тереза говорила що: Радість – це сила, радість – це любов”
Вчимося радіти, любити і бути вдячними за те, що маємо і те чого не маємо.
Щиро дякуємо добродіям за підтримку дитячого центру
” Ковчег”, Божого благословіння вам.

– Представники груп ЦВС Бердянське провели заняття з правил мінної безпеки для вихованців дитячого центру ” Ковчег”.
«Основною метою таких уроків є ознайомлення дітей з небезпекою, яку можуть становити вибухові речовини.
Дякуємо вам за уроки безпеки.

– Щиро дякуємо Сергію та Стасу за допомогу.
Дякуємо за ваші відкриті серця приїхати нам на допомогу, навіть у свій сімейний відпочинок, ви жертвуєте цей час для Божої справи.😇🙏

ХСП-Авдіївка

– Нарешті настав той день, коли мала можливість доїхати до мешканців с.Водяне. Вони скучили, діляться останніми новинами, подіями. Є речі які засмучують, є події які надихають,але життя триває та маємо рухатися далі. Цього дня мали бути зі святом для діток,але не сталося за певних обставин. Цікаво було спостерігати,як Юрко та Ангеліна спостерігали хто їде, не наче когось чекали….. Але мине деякий час і ми обов’язково до них завітаємо зі святом!!!
Велика подяка Ірина КаптурЛюдмила Бобровская та усім причетним , за гарні речі для дорослих та дітей. Сюди мало хто доїжає та ще обмеження карантинна,спричинили певні перешкоди, але нарешті ми тут,та часточку вашої турботи передали мешканцям. Дякую рідні за піклування!!!
Дякую гарному екіпажу судна Cimic Avdeevka за приємну подорож, захист,та гарний настрій.

– Найприємніше відчуття – це коли діти біжать до тебе швидше,ніж встигає дійти матуся. Ці дівчинки того літа дуже просили приїхати знову з кольоровою хусткою,але довелося трішки перенести розваги цього тижня із-за обмеження карантинна (((. Все одно ми зустрінемося знову,та станцюємо разом з хусткою! Обіцяю!!!
Висловлюю величезну подяку дуже працьовитим бджілкам,які роблять все можливе і не можливе щоб Україна залишалася Україною,а її мешканці відчували себе скарбом на цій землі. Дякую Ірина Каптур,МБФ”Повернись живим”, Жук Аліні Миколаївні,Абрамову Павло Миколаєвичу,БИ”Фонд оперативнoї національної безпеки”, Tetyana Skitsko за передані речі як для дітей так і для дорослих.

– Твоє ставлення до людей з повагою,залишає в їх серцях довіру до тебе. Якщо є повага- обов’язково проросте зернятко довіри. Це не ми робимо- це тільки правління Божої ласки до нас усіх. Таким чином Господь вчить нас залишатися людьми один до одного.
До мене задзвонила Вікторія та попиталася, чи є в мене дорослі памперси,бо в її сестри мати поклали до лікарні з інсультом. Це родина з якою ми не один раз зустрічалися, розмовляли, проводили веселі ігри, у якіх брав участь ії Богданчик.
В мене якраз залишилися памперси та пелюшка,які я не раз намагалася до когось завезти, але траплялись дива,то розмір не підходить,то незручно бабусі в них. Та на все свій час, мабуть саме для цієї жіночці вони були необхідні.
Дякую Taras Sikorczuk , твоя и небайдужих людей турбота досі робить гарну та добру справу. Дякую Вам усім за допомогу мешканцям зони війни…

ХСП-Варшава

– Польща, Плоцьк. Дні зосередження братів з Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ. Тут була можливість представити служіння Християнської Служби Порятунку. Спільна дія триває…

ХСП та Посольство Польщі в Україні реалізовують проект допомоги родинам загиблих героїв АТО/ООС. Проект спрямований на євангелізацію, психологічну і матеріальну підтримку родин.

Молимось, навчаємо, допомагаємо

– У римсько-католицькій парафії Святої Трійці у Хмільнику постала хоругва Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ. Урочисту месу провів Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ єпископ Леон Дубравський. До складу хоругви увійшли чотирнядцять чоловіків-мирян. Церемонію посвячення в Лицарі провадив провінціал Ордену в Україні, координатор ХСП-Варшава Володимир Корчинський. Проведення церемонії підтримували Лицарі з хоругви Пресвятої Діви Марії Матері Церкви з Києва, яка першою постала на українських теренах у лютому цього року. Нагадаємо, що склад зазначеної хоругви сформований із діючих служителів Християнської Служби Порятунку. VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

Молитовні наміри на липень для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві

Про християнське соціальне лідерство розповідав Андрій Оленчик (співзасновник Християнської Служби Порятунку, член Ради Об’єднання католицьких спільнот) у програмі Радіо Марія Modus Vivendi з Оксаною Семенець.

– Гостею іншої програми Modus Vivendi була Марія Ярема, докторка біоетики, викладачка кафедри богослов’я та Школи біоетики УКУ (Львів). Говорили про питання відношення до власного тіла у католицькому подружжі, контрацепцію, аборти та штучне запліднення.

– В онлайн-форматі пройшов шостий навчальний блок Школи Соціального Лідерства. На цей раз зі слухачами працював християнський бізнес-тренер Тарас Тимо. Разом опрацьовували індивідуальні бізнес-моделі, покликані забезпечити нову якість професійної діяльності та служіння. Мрії, даровані Господом, мають ставати реальністю на Славу Божу і на благо людей.

Гостею програми «Серце горлиці» з Олесею Доліною стала служителькою ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна. Вона розповідає про початок війни, про свої відчуття та емоції під час служіння для своїх земляків (Олена – корінна мешканка Авдіївки).

Програма “Добрий господар” та Український Економічний Ренесанс Форум

Протягом трьох днів, 24-26 червня, в онлайн режимі проходив Український Економічний Ренесанс Форум. Форум зумів зацікавити широке коло учасників та експертів із всього світу, а долучення до нього Олега Скрипки та Руслани Лижичко додали ще і певного мистецього шарму. Ключові теми — шляхи залучення інвестицій в Україну та шляхи співпраці малого та середнього бізнесу з реальними і потенційними партнерами.

– Знову Бог подарував привілей співслужити з друзями з БФ ” Чаша милосердя”

Be the first to comment on "Під вибухи мінометів “руського миру”, славимо Єдиного Бога! (Дайджест ХСП №55)"

Залишити відповідь