Молитовний Щит

Структурний підрозділ «Молитовний Щит»

Молитовний Щит утворений як структурний підрозділ  Християнської Служби Порятунку з метою об’єднання християн у спільний духовний простір, де вони у відповідь на сучасні проблеми і виклики як в тілі Церкви, так і у світі, вносять свій вклад в Божу справу через молитву. Всі віруючі люди сьогодні покликані до активної участі у духовній війні, слідуючи за словами, виголошеними у свій час апостолом Павлом: «Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12).

Служіння МЩ охоплює кілька рівнів:

  • внутрішній – молитвоний захист служінняі служителів ХСП, а також формація молитовників (формація «Гора Пророка»);
  • національний – молитва за Україну (Ближні Духовні Рубежі);
  • міжнародний – молитва за Церкву, християн та народи на закордонних місійних теренах (Дальні Духовні Рубежі).

Входження молитовників у служіння на внутрішньому рівні МЩ відбувається за індивідуальним покликанням або у складі молитовних груп. Для певних різновидів служіння молитовникам може бути необхідна відповідна спеціальна формація та благословення з боку духівників і лідерів.

Завдання національного рівня МЩ – освячення духовного, світоглядного та суспільного просторів України. На цей момент щомісяця формується п’ять інтенцій, які пропонуються для молитви всіма учасниками цього рівня МЩ.  Служіння провадиться у групах – утворюються спеціально для участі у МЩ або ж можуть задіюватися уже існуючі молитовні середовища в межах спільнот, рухів, згромаджень.

Суть міжнародного рівня служіння Молитовного Щита полягає у зміні духовної атмосфери на глобальних теренах завдяки поєднанню солідарної молитви учасників з різних країн. На цей момент задіяні групи молитовників з України, Польщі, Литви, Ізраїлю та низки країн західної Європи. Виділяється десять основних напрямів молитовного заступництва, по кожному з яких щомісяця формується відповідна молитовна інтенція: Церква, Християни, Україна, Литва, Польща, Білорусь, Міжмор’я,  Європа, Росія, Ізраїль.

Крім вказаного вище, складовими служіння Молитовного Щита є формація «Гора Пророка», служіння наступальної ходатайственної молитви «Праща Давида» та служіння пророчого розпізнання «ОКО».