Покаяння… Ворота в Царство Небесне для зраненої душі

Господь щедрий на подарунки, що ведуть до спасіння людської душі. Один з них – Таїнство Покаяння. Люди, які належать до православної та католицької гілок Христової Церкви, прагнуть прийти до храму та сповідати свої гріхи, щоби очиститися і відновити відносини з Богом. Однак, таку можливість, на жаль, мають не всі. Зокрема це страшна реальність для багатьох людей тут, у «сірій зоні». Особливо це стосується людей старшого віку. Адже переважна частина храмів на прифронтовій території зачинена, а дістатися до віддалених населених пунктів, де все ще діють  церкви і наявні у служінні священики, для таких людей завдання майже нездійсненне. Однак, Бог не залишає своїх дітей і  часто посилає порятунок туди, де уже немає надії.

Ольга Іванівна вже давно хотіла приступити до сповіді, але через свій вік – 86 років, не має наснаги  виїжджати в місто, а священиків у селі давно немає. Не зважаючи на свій поважний вік, все ще трудиться на городі, щоби вижити фізично. От і тоді, коли рятувальники ХСП завітали до неї разом з отцем. Миколаєм та його помічниками  Дмитром та Віталієм, Ольга Іванівна поливала редиску, яку засіяла щоб потім продати, бо пенсія маленька. Але в цей день Господь дав їй можливість отримати також і іжу духовну –  сповідь та Святе Причастя. Ольга Іванівна також не забула і про свою сусідку, теж Ольгу, відразу покликавши її, щоби скористатися чудовою нагодою приступити до Святих Таїнств.

В цей же день рятувальники ХСП супроводжували священика та його помічників у інше село –  до Катерини та її доньки, що хворіє епілепсією.
Застали їх вдома – бабця Катя прала ганчірки, а донька показувала їй на пальцях, в такий спосіб розповідаючи про щось. Побачивши гостей, зраділи, адже сюди, до них, покинутих та забутих, практично не навідується ніхто. Служителі ХСП принесли їм продукти, пасочки та цукерки. Під час розмови  отець Миколай запитав, чи бажає Катерина посповідатися та прийняти причастя. Вона з радістю погодилася, пригадавши, як у дитинстві бувала з мамою у храмі. Однак, сама за все своє життя до Таїнств не приступала.

Так відкриваються Ворота у Царство Небесне для людських душ, уже здавалося безнадійно загублених!

Be the first to comment on "Покаяння… Ворота в Царство Небесне для зраненої душі"

Залишити відповідь