Покликання священика на страждаючому Сході

В цей важкий час на Схід з різних куточків України приїжджають священики з духовною місією та гуманітарною допомогою. Їх присутність тут, де йде війна, гинуть та страждають люди, важлива як ніколи. І для місцевих мешканців, і для християнських служителів, які живуть на цій землі та намагаються допомогти тим, хто цього потребує.

От і на цей раз до команди місіонерів ХСП, що дислокується в районі Маріуполя, на деякий час доєдналися зразу чотири католицькі священики: отець Валентин та отець Павло з парафії святого Михаїла Архангела (РКЦ, Дунаївці Хмельницької області), отець Едвард та отець Микола з Ордену Братів Менших Конвентуальних – Францисканців.

 

Рятувальник ХСП Оксана говорить таке: «Кожен священик тут має своє покликання, кожному з них особлива подяка за їхню присутність тут, серед нас. Для нас, місіонерів ХСП, це дуже важливо, адже якщо ми не матимемо духовного зростання, любові, миру, радості, ми не зможемо цього також  дати іншим».

ЇЇ думку продовжує рятувальник Олексій: «Духовна розмова, сповідь, причастя, благословення дає нам віру та силу продовжувати наше служіння, бути терпеливими та люблячими до тих хто зранений бідою війни».

Місіонер Ольга додає: «Священики розділили з нами наше служіння, особливо о. Валентин, який як капелан відвідує цей сектор уже не перший раз. Він разом з нами ознайомлювався з місцевим населення, мав розмови з людьми, вислуховував їхні зранені серця, давав поради, молився, благословляв, а також надавав різноманітну гуманітарну допомогу».

 

Be the first to comment on "Покликання священика на страждаючому Сході"

Напишіть відгук