Польові дороги ХСП: все заради Любові

Продовжується служіння групи ХСП-Авдіївка. Постійні дороги – асфальтовані, польові і там, де лише так би мовити визначені напрямки.

Зокрема, відвідали дітей у прифронтовій Кам’янці. Роздали подарунки. Радості малечі різного віку не було меж. Спілкувалися з батьками. Ділилися. Молилися. Час пролетів непомітно.

Служителі ХСП вислуховують та стають свідками, а часто і безпосередніми учасниками, різних життєвих історій. Ось одна із них: «Недавно был массированный обстрел посёлка. В результате, обстрела этого мальчика ранило в 5 местах. Наши бойцы мгновенно оказали помощь ребёнку и отвезли его в госпиталь, где ему сделали операции по извлечению осколков. Слава Богу он жив и уже улыбается. Нужно ещё время для реабилитации. Семья дружная, держатся друг за друга, думаю именно это и помогло ему пройти все испытания».

А бувають історії не такі екстремальні, але дуже показові і промовисті: «Многодетная семья, четверо деток. Не смотря на обстрелы, занимаются огородом, обрабатывают землю самодельным мини-трактором. Очень были рады, что их посетили и не забывают».

В іншому селі, що також часто потрапляє під обстріли, допомогли людям з продуктами харчування. Також розмовляли з солдатами, познайомилися з військовим психологом.

По дорозі у місто традиційно поклонилися пам’яті загиблих воїнів та помолилися за їх світлі душі.

Також на шляху слідування довелося допомагати воїнам живим – у них сталася невелика поломка «бехи».

Ну а далі виконання завдань у місті. Скажімо, традиційне спілкування з молоддю на актуальні для них теми.

А деколи і нетрадиційне патрулювання на прохання поліції в місці проведення свята – в гості до містян завітала співачка Альоша.

Польові дороги у служителів ХСП бувають дуже різні. Однак, мета шляху завжди залишається незмінною…

Be the first to comment on "Польові дороги ХСП: все заради Любові"

Залишити відповідь