Послання служителів Християнської Служби Порятунку Едуарду Басуріну

Послухали вашу промову з приводу знищення нашого автомобіля під Опитним внаслідок прицільного обстрілу з боку позицій очолюваних вами бойовиків. Не здивовані – все, як завжди: в міру креативно, в міру осмислено, в міру дотепно, і зовсім в міру правдоподібно. Щодо змісту промови, то більше, на нашу думку, тут коментувати особливо нічого. Ми просто помолимося за вас – потужна зцілююча молитва у цьому випадку явно не завадить. Як не завадить також і молитва подяки Богу за те, що троє наших служителів лише по Його Милості і за Його Заступництва тепер святкуватимуть другий день народження. Хоча їх «провина» полягала лише в тому, що намагалися в силу свого християнського покликання допомогти людям «сірої зони», які уже не перший рік потерпають від наслідків цієї війни. Війни, яку ми не починали, але яка давно стала нашою як в духовному, так і гуманітарному вимірах.

І ще дещо щодо нашої діяльності. Серед нас католики, православні баптисти, п’ятидесятники, харизмати, месіанські євреї, реформати і лютерани. Що нас об’єднує? Все сказано в Принципах присутності ХСП на території війни- Місійній Землі:

«Тут, на Місійній Землі, ми бажаємо спільно діяти в Ім’я Ісуса Христа, реалізуючи практичні справи любові і милосердя заради захисту та зцілення духа, душі та тіла страждаючих від війни людей. Ми покликані  перебувати там, де необхідно гасити вогонь, омивати кров та осушувати сльози. Тому Бог кличе нас бути готовими діяти за будь-яких обставин та в будь-яких умовах.».

І ще дещо звідти ж:

«Тут, на Місійній Землі,  для нас не існує поділу людей на православних, католиків, протестантів чи атеїстів. У нас не існує поділу на українців, росіян чи людей іншої національної приналежності. У нас також не існує поділу за політичною, світоглядною чи ідеологічною ознакою. Тут – всі Діти Божі. Тут всі гідні Спасіння. Тут всі потребують Божої Любові і відчайдушно прагнуть її. І ми покликані стати знаряддям в Руках Господа у справі порятунку душ та освячення оскверненої землі».

Це наша Місія – в силі Святого Духа зробити все можливе, щоби  на сплюндрованій війною українській землі якнайшвидше запанували Божий Мир, Божий Закон і Божа Перемога. І ми не звернемо з цього Шляху попри всі перешкоди і небезпеки, звідки би вони не походили. – від сил духовних   чи рук людських. Бо ми віримо, що цей Шлях для нас обрав Господь.

АМІНЬ!

Be the first to comment on "Послання служителів Християнської Служби Порятунку Едуарду Басуріну"

Напишіть відгук