Інформуємо, що перші навчальні заняття (тренінги) Програми «Естафета добра та благополуччя» відбудуться після 7 квітня 2019 року на створеній першій демонстраційній ділянці біля Києва у селі Білогородка на вулиці Польовій, 35.

Навчання на створеній демонстраційній ділянці у селі Білогородка, у першу чергу, буде відбуватися для мешканців Білогородки (які взяли на себе зобов’язання у подальшому безкоштовно передати здобуті знання і навики не менше 5-ти новим учасникам Проекту, або іншим погодженим чином допомагати реалізації Програми) та для майбутніх відповідальних за роботу аналогічних демонстраційних ділянок в інших громадах.

Програмою «Естафета добра та благополуччя» заплановано поетапне створення демонстраційних ділянок у кожній територіальній громаді. Нові демонстраційні ділянки будуть створюватись лише при наявності відповідної ініціативи зі сторони парафіян та християнських священників відповідних територіальних громад.

Більш детальнішу інформацію Ви зможете отримати у координатора Програми – Юрія Тараса (моб. 067-812-21-31, e-mail: yuriy2905taras@gmail.com).

Враховуючи кількісне обмеження людей (максимум – це 10 чоловік), які можуть брати участь у одному навчальному тренінгу, бажаючі повинні попередньо повідомити координатора Програми про своє бажання стати учасником Програми, надіславши відповідне повідомлення на його електронну почту, або зателефонувавши йому. Про день та час участі у навчальному тренінгу учасники Програми будуть завчасно інформовані координатором Програми шляхом направлення повідомлення на їх електронну почту, або відповідного телефонного інформування.

Окрім задекларованих знань та практичних вмінь, учасники Програми також отримають нагоду познайомитись і поспілкуватись із розробником запатентованої української агротехнології «Теплі грядки Розума» Володимиром Микитовичем Розумом, автором української технології «Сонячний біовегетарій» Олександром Олександровичем Іванько, провідними агрономами, садоводами та городниками, виробниками біопрепаратів, Бокаші, ЕМ-препаратів, біологічних засобів захисту рослин та стимуляторів росту, знавцями із вирощування окремих рослин і тварин, знавцями способів збереження продукції, експертами з децентралізації та розвитку громад, а також іншими цікавими людьми.

Більш детальнішу інформацію про графік та час проведення практичних занять Ви зможете отримати на сайті Християнської служби порятунку.

Детальніша інформація про Програму «Естафета добра та благополуччя» тут.