Представників ГО «Християнська Служба Порятунку» нагороджено відзнакою «За службу Державі», — ЦВС «Маріуполь»

За дорученням командира ОТУ «Маріуполь», начальником групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» полковником Бородавко Д.С. за внесок на шляху до відновлення мирного життя на сході України нагороджено відзнакою «За службу Державі» представників ГО «Християнська Служба Порятунку» Володимира та Оксану Завадських. Про це повідомляється на сайті СІМІС.


У свою чергу, служителі ХСП подякували за співпрацю представникам Цивільно-військового підрозділу СІМІС ОТУ «Маріуполь». Саме у ці дні закінчилась чотирьохмісячна ротація Олександра та Сергія. Вперше служителі ХСП познайомились з ними при отриманні вантажу з гуманітарною допомогою.


«Час летить швидко, кожен день нове служіння, нове завдання, нове знайомство. Кожен з цих людей залишив частинку себе у цій «сірій зоні». «Зоні» де люди втратили все, домівки, сім’ї. Ті, хто залишився, жили без води та без світла», – розповідають служителі ХСП Оксана та Володимир Завадські.

Завдяки спільній роботі команди СІМІС та служителів ХСП у прифронтовій зоні та в навколишніх селах Маріупольського напрямку відновили важливі для життєдіяльності комунікації, почалися ремонтні роботи доріг і т.д.
ХСП разом з представниками СІМІС Олександром та Сергієм попіклувалися про вирішення проблем родин у прифронтових селах.

Наприклад, Олена, через складні життєві обставини, стала алкозалежною, загубила документи. Молодша донечка Аліна, якій зараз два рочки, народилася хворою, а через відсутність документів неможливо її оформити групу інвалідності.

Здавалося все втрачено, розчарування в житті, немає підтримки від тих, на кого сподівалась. Вихід – забутися про все з допомогою алкоголю.
«Спостерігаючи за цією історією життя, можна сказати, що воно подібне на чудо. Чудо, яке запланував Бог заради спасіння цієї душі», – свідчать у своїй розповіді служителі ХСП, – «Просіть – і дасться вам… Ці слова з Святого Писання пригадалися, коли Олена розповідала, що одна її знайома постійно молилася за неї, навіть запрошувала до церкви. Бог вислухав цю молитву».
Служителі ХСП разом з представниками СІМІС попіклувалися про те, щоб дворічна Алінка пройшла курс лікування та отримала необхідні документи для отримання групи інвалідності. Також допомогли відновити втрачений паспорт.

Але на цьому історія Олени не закінчується.
«Господь є добрий. Олена зараз намагається позбутися залежності від алкоголю у реабілітаційному центрі у Старокостянтинові. Нехай Господь допоможе їй. Просимо усіх молитися за Олену та її доньок, за щасливе нове життя», – просять служителі ХСП.
Також була плідною співпраця служителів ХСП та СІМІС в оформленні групи інвалідності для дворічної Таї Лебедько з прифронтового Сопіно.

Олександр та Сергій закінчили свою ротацію в ОТУ Маріуполь і вирушили додому.

Оксана та Володимир подякували їм: «Ми від усієї нашої групи «Ковчег», мешканців сіл «сірої зони» Бердянське, Сопіно, Піонерське, дякуємо їм за співпрацю та допомогу».

Перед від’їздом Олександр та Сергій почули багато теплих слів на свою адресу.

Зокрема, Олена сказала: «Дякую вам, що допомогли мені, моїм дітям, прийняли мене з моїми недоліками і не відкинули мене як робили це інші…».

Be the first to comment on "Представників ГО «Християнська Служба Порятунку» нагороджено відзнакою «За службу Державі», — ЦВС «Маріуполь»"

Напишіть відгук