Духовна війна

Вслід за апостолом Павлом ми визнаємо та проголошуємо:

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12)

Нашими ворогами, є не люди, а духовні сили зла, темряви та ненависті. Тому основне наше покликання – сіяти і множити Мир. Всюди, завжди і у всьому. Служіння ХСП – це перш за все Духовна Війна, яка одночасно торкається духу та душі, а також розуму, волі  і тіла людини. Саме тому в рамках Християнської Служби Порятунку формується Молитовний Простір, який би включав три складові – Молитовний Щит, Молитовний Меч та Молитовний Спис.

Молитовний Щит: дистанційна присутність на Місійній Землі  через проведення ходатайственних молитов з метою забезпечення духовного захисту для Служіння ХСП, Місійної Землі та людей, що на ній знаходяться. Кожний християнин може брати участь у такому служінні через одну з молитовних груп, що входить в мережу Молитовного Щита.

Молитовний Меч: безпосередня присутність на Місійній Землі священнослужителів, які здійснюють таїнство покаяння, та команд заступницької молитви / молитви внутрішнього зцілення / молитви звільнення для подолання духовних ран у людей, постраждалих внаслідок війни –  запрошуються служителі, які мають на це благословення духівників і спеціальну підготовку).

Молитовний Спис: безпосередня присутність на Місійній Землі  команд молитовної картографії та молитовного поклоніння для освячення землі і зміни співвідношення духовних сил на території – запрошуються служителі, які мають на це благословення духівників і спеціальну підготовку.