Гуманітарна місія

Покликання ХСП не лише говорити про Ісуса, але й являти Його Любов через конкретні справи милосердя заради захисту та зцілення духа, душі та тіла страждаючих людей. Служителі ХСП покликані  перебувати там, де необхідно гасити вогонь, омивати кров та осушувати сльози. Тому Бог кличе нас бути готовими діяти за будь-яких обставин та в будь-яких умовах. Нагодувати голодних. Напоїти спраглих. Одягнути вбогих. Зігріти бездомних. Підтримати хворих. Відремонтувати оселю вдові. Подарувати книгу сироті. Маленькі струмочки гуманітарної допомоги – продуктів харчування одягу, засобів особистої гігієни, медикаментів, палива, речей першої необхідності, будівельних матеріалів, течуть через серця і руки християн та людей доброї волі, які живуть на мирній землі, та, зливаючись у повноводну ріку надії та милосердя, прямують.  до потребуючих людей, які виживають на потерпаючих від війни територіях. Все це є гуманітарною місією ХСП, яку безпосередньо здійснюють капелани, місіонери, рятувальники та фронтові волонтери ХСП за підтримки волонтерів Народного Тилу та Проектного Офісу ХСП. Все це є частиною Христового Доручення, яке Він дав своїй Церкві. Бо сказано:

Матвія 25:33-40:

  1. і поставить овець праворуч себе, а козлів ліворуч.
  2. Тоді цар скаже тим, що праворуч нього: Прийдіть, благословенні Отця мого, візьміть у спадщину Царство, що було приготоване вам від створення світу.
  3. Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли;
  4. нагий, і ви мене одягли; хворий, і ви навідались до мене; у тюрмі був, і ви прийшли до мене.
  5. Тоді озвуться праведні до нього: Господи, коли ми бачили тебе голодним і нагодували, спрагненим і напоїли?
  6. Коли ми бачили тебе чужинцем і прийняли, або нагим і одягнули?
  7. Коли ми бачили тебе недужим чи в тюрмі й прийшли до тебе?
  8. А цар, відповідаючи їм, скаже: Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили.