Рятувальна місія

Рятувальна місія ХСП проявляється там, де відбуваються екстремальні події і виникає потреба у екстреній присутності служителів ХСП для допомоги та захисту потерпілих і потребуючих (ведення активних бойових дій, природні катаклізми, техногенні катастрофи, місця терористичних актів тощо). Здійснення рятувальної місії може, зокрема, передбачати здійснення невідкладних рятувальних заходів, парамедичну та психологічну допомогу,  точкову гуманітарну підтримку, сприяння евакуації потерпілих тощо. Така діяльність відповідно до ситуації супроводжується євангелізацією, пастирською опікою та молитовною практикою.

Рятувальники (ангели) можуть перебувати у секторі на постійній чи ротаційній основі або мобілізуватися під конкретну подію. Залежно від режиму служіння вони можуть діяти в якості постійних мобільних моніторингових команд або ситуативних оперативних рятувальних груп. Рятувальники (ангели) можуть, у разі потреби, залучатися до реалізації євангелізаційних, соціальних, гуманітарних та освітніх місій в якості мобільних оперативних груп.

Рятувальники (ангели) проходять спеціальну підготовку для набуття навиків та знань, необхідних для ефективного служіння на місійній території. Рятувальники (ангели) можуть задіюватися у  якості тренерів для навчання військовослужбовців та цивільного населення у сфері тактичної медицини, інформування про мінну небезпеку, антистресової терапії тощо.

Особливо вітаються лікарі загальної медицини, парамедики, психологи, професійні рятувальники, колишні кадрові військовослужбовці та бійці АТО, фронтові капелани.

 

Вимоги до кандидатів у рятувальники:

  • Християни, що мають благословення свого духівника
  • Наявність певної біблійної формації
  • Вік – 25-50 років
  • Відсутність фізіологічних та психологічних протипоказань
  • Згода родини
  • Наявність водійських прав категорії В,С (бажано)