Про лист напоумлення німецьким єпископам йшла мова в програмі “Musa sapientum або просто банан”

Владика Радослав Змітрович та отець Роман Лаба були гостями чергової передачі “Musa sapientum або просто банан”.

Мова йшла про лист напоумлення комісії у справах сім’ї Римо-католицької Церкви до німецьких єпископів.

Причиною написання стала синодальна дорога німецької Церкви, яка веде до єресі, унормовуючи гомосексуалізм, маструбацію, контрацепцію, порушуючи питання про можливість жіночого священства.

Нагадаємо, що раз на два тижні у п’ятницю о 21:00, виходить передача з ведучим Олексієм Погорєловим. Вона називається “Musa sapientum або просто банан”. Програма створена в рамках співпраці Християнської Служби Порятунку з Радіо Марія і сайтом «Родина».  Вона покликана висвітлювати актуальні питання життя українського суспільства у християнському контексті.

В інші п’ятниці, у цей же час, теж о 21:00, виходитиме у прямому ефірі програма “Modus vivendi” (Стиль життя) з Оксаною Семенець. В її рамках висвітлюватимуться питання християнського способу мислення і дії в особистому, родинному та спільнотовому просторах сучасної людини. Це спільний проект Радіо Марія та Християнської Соціальної Платформи при ХСП.

 

Be the first to comment on "Про лист напоумлення німецьким єпископам йшла мова в програмі “Musa sapientum або просто банан”"

Залишити відповідь