Про людей, які потребують допомоги, нам повідомляють представники місцевої влади – рятувальник ХСП

Про людей у населених пунктах «сірої зони», які потребують допомоги, нам повідомляють представники місцевої влади. Про це розповів Володимир, рятувальник Християнської служби порятунку.

«Представники місцевої влади нам повідомляють про найбільш потребуючих. Найчастіше є необхідність у продуктах харчування, засобах особистої гігієни, у підгузках для дітей та немічних людей», – сказав Володимир.

Одній малозабезпеченій сім’ї із «сірої зони» служителі ХСП передали продукти харчування.

dsc_1021

Для дітей – вітаміни та підгузки.

dsc_1030

Служителі ХСП добре провели час в молитві та спілкуванні, бавилися з малечою.

dsc_1048

«Коли від’їжджали, почався обстріл. Настрій у всіх змінився, всі заметушилися, навіть маленьке щеня, яке спало, жалібно підбігло до ніг хазяйки шукаючи захисту», – говорить Володимир, – «Від’їжджаючи ми молилися до Господа, щоб захистив сім’ї у «сірій зоні» і послав мир на землю».

Ще одна сім’я, у якої війна забрала мирне життя. Старші люди, які зустрічають служителів ХСП із щирим поглядом та сльозами на очах, діляться своєю бідою, очікуючи почути слово надії.

dsc_1002

«Біль і смуток огортає наші серця, за цих стареньких, за свої роки вони і натрудилися, і настраждались, а їхня старість стала для них найважчою», – ділиться враженнями Володимир.

dsc_1052

Старенькі також отримали продукти та підгузки.

dsc_1001

Розрадою для них стала молитва, спілкування, почуте добре слово.

dsc_1019

Be the first to comment on "Про людей, які потребують допомоги, нам повідомляють представники місцевої влади – рятувальник ХСП"

Залишити відповідь