Про служіння в Авдіївці в ефірі радіо “Марія” розповідають активісти Християнської служби порятунку

12 жовтня в ефірі Радіо “Марія” служителі Християнської служби порятунку Оксана та Володимир Завадські та Володимир Швиденко розповіли про діяльність ХСП в районі Авдіївки.

«Останні дні ми чуємо постійні обстріли, тривожно тут… Місцеві нам часто говорять, що вони так постійно живуть. Всі приїдуть та поїдуть, а вони тут лишаються… Ми лишились також».

В прямому ефірі створили радіоміст Авдіївка-Київ-Широкіно з місіонерами, які зараз перебувають в Сірій зоні. Досвід реального християнства, яке полишило комфорт, щоб бути з тими хто постраждав найбільше від війни.

«Під час занять в школі чути вибухи, але діти займаються. В старій Авдіївці зараз часті обстріли, і не дивлячись на це, в цю п’ятницю, в школах Авдіївки почалися заняття з Християнської етики, там разом з нами служать місіонери з Чилі…» – місіонер Володимир Швиденко.

Родина римокатоликів зараз переїхала до Широкіно, щоб допомагати людям, котрі живуть в зоні війни. «Ми спілкуємось з людьми, бачимо і відчуємо їх біль. Ми молимось з ними. Їм більше нема кому довіряти діти дуже налякані, ми приходимо до них, і молимось з ними…» – Володимир та Оксана Завадські.

За матеріалами Радіо Марія

Be the first to comment on "Про служіння в Авдіївці в ефірі радіо “Марія” розповідають активісти Християнської служби порятунку"

Залишити відповідь