Продовжується реалізація проекту ХСП з постачання паливних брикетів у рамках програми «Папа для України»

У прифронтовій зоні продовжується реалізація проекту ХСП з постачання паливних брикетів малоімущим місцевим мешканцям, який здійснюється в рамках гуманітарної Акції «Папа для України» ( #popeforukraine ).

Але завдання служителів ХСП полягає не тільки і не стільки у задоволенні нагальних матеріальних потреб людей, що потерпають від жахів війни. Не менш важливим і вочевидь першочерговим є передання Віри, Надії та Любові, які єдині можуть реально змінити життя  людей та принести довгоочікуваний мир на цю багатостраждальну землю.

Ось витримка з Принципів присутності ХСП на прифронтовій території, яку ми називаємо Місійною Землею:

«Тут, на Місійній Землі, для нас не існує поділу людей на православних, католиків, протестантів чи атеїстів. У нас не існує поділу на українців, росіян чи людей іншої національної приналежності. У нас також не існує поділу за політичною, світоглядною чи ідеологічною ознакою. Тут – всі Діти Божі. Тут всі гідні Спасіння. Тут всі потребують Божої Любові і відчайдушно прагнуть її. І ми покликані стати знаряддям в Руках Господа у справі порятунку душ та освячення оскверненої землі».

Отож і не двино, що роздачі речей матеріальних переважно передує молитва. Можливо перша молитва у житті для когось, хто прийшов за тілесним, але доторкнеться до духовного, вимовивши  до того незвичні та малознайомі слова.

Be the first to comment on "Продовжується реалізація проекту ХСП з постачання паливних брикетів у рамках програми «Папа для України»"

Напишіть відгук