Християнський рух «Гладіатори Життя»

Християнський рух «Гладіатори Життя»

Рух “Гладіатори життя” – це згромадження людей, які переконані, що людина має право на життя від зачаття до природної смерті. Рух Гладіаторів діє при Християнській Службі Порятунку.

Основна місія – це регуманізація людини до народження. Людина від зачаття до народження була дегуманізована шляхом маніпуляцій і апеляції до емоцій, необхідно це виправити.

Ми шукаємо конструктивні способи переконання людей, що людина на етапі ембріону – це людина, яка має право на життя. Ми готуємо програму формації pro-life активістів для того, щоб піднімати pro-life групи у різних середовищах. Також ми помітили, що в Україні відсутній інформаційний спротив ідеологіям, які крокують разом із pro-choice і які покликані на знищення сім’ї. Ми шукаємо конструктивні аргументи для відстоювання християнського розуміння шлюбу і сексуальності.

Наші ресурси і напрямки

Сторінки: Гладіатори Життя (оповіщення про події, лекції, зустрічі акції; Я – Людина. I am human. (сторінка де публікуються науково достовірні фото людей до народження); Диво з середини (сторінка із художніми не провокативними pro-life меседжами. Сторінка художнього контенту, який покликаний регуманізовувати людину до народження); PRO-life мемасики (публікуються меми на pro-life тематику); Моя непланована вагітність (сторінка присвячена історіям батьків, які відважились залишити життя непланованій дитині у скрутних обставинах); Ти не сама (сторінка з інформацією про центри підтримки).

База центрів допомоги жінкам у скрутній ситуації. Зараз зібрали біля 30-ти контактів різних центрів, що допомагають жінкам на межі аборту. Будемо вдячні за контакти і допомогу у систематизації. За необхідності можемо поділитись контактами: http://tiny.cc/ProLifeCentersUkr

Формація Гладіаторів

Серія лекцій, які дозволять активісту вести аргументовану бесіду із прихильниками абортів. В подальшому плануємо підготувати методичку для того, щоб активісти могли виступати із тематичними лекціями у своїх парафіях/середовищах. Результатом кожної лекції є серія питань/відповідей, які спростять pro-life активісту ведення дискусій.

Акції Гладіаторів

Вулична акція “14 на годину”. Щогодини у середньому при абортах вбивають більше 14-ти дітей на годину (дані за 2014-ий рік, зараз цифра, слава Богу, менша). Беремо 14 капчиків для немовлят і формуємо інсталяцію. Наприклад, підвішуємо ці капчики на дерево і збоку чіпаємо банер із меседжем. Дуже доречно проводити таку акцію на різдво, тоді можна прикрасити різдвяне дерево такими капчиками і ходити з колядою по людним місцях та роздавати контакти центрів підтримки вагітних жінок у цьому регіоні.

Поширення контактів кризових центрів для вагітних жінок. Виходимо на вулицю і роздаємо контакти місцевих центрів підтримки вагітних жінок у скрутній ситуації.

Публічні молитви біля клінік, які найактивніше займаються абортами. Слава Богу, спеціалізованих абортаріїв в Україні вже немає.