Програма ХСП «Добрий господар» у Дашаві

В селищі Дашава, що на Стрийщині у Львівській області, Християнською Службою Порятунку, Стрийською Єпархією УГКЦ та Фондом громад “БФ “Рідня”  започатковано спільну ініціативу– програму “Добрий господар”.

04 жовтня 2019 року відбувся тренінг з створення демонстраційної грядки за методом науковця В.Розума.

В тренінгу взяли участь священники УГКЦ, керівники органів самоврядування, учні Дашавської середньої загальноосвітньої школи. Зокрема, отець Микола Стручинський, отець Орест Демко, отець Тарас Пиріг, Дашавський селищний голова Тарас Греськів, староста Великоглібовицького та Старостинського округу Василь Марочканич, представники БФ “Рідня” Олег Шмілик та Ігор Ковердан.

Тренінг проводив гість з Києва координатор програми ХСП “Естафета добра та благополуччя” Юрій Тарас.

Грядки, створені за методом В.Розума дозволяють на 2-5 сотках землі отримати виключно органічну продукцію; поливати грядки не потрібно, так як волога з повітря сама конденсується у ґрунті; добрива також самі формуються у грунті; затрати праці зменшуються до 10 раз, а врожайність збільшується до 7 раз.

Залишилося дочекатися багатого врожаю.

Нагадаємо, що цього року на День Незалежності у селищі Дашава на Львівщині  відбулося представлення та підписання Декларації про співпрацю і цінності, якою було проголошено утворення Християнського Соціального Простору «Стрийська Кооперативна Ініціатива самоорганізації та практичного просвітництва».

З метою практичної реалізації завдань Декларації було підписано додаток, яким було дано старт програмі «Добрий Господар», що на першому етапі  включатиме три напрями: кооперація, енергоефективність і екологія. Зазначена програма базуватиметься на існуючих у засновників напрацюваннях і ресурсах, зокрема, складових програми ХСП «Естафета добра і благополуччя», проектних можливостях Фонду Громад «Рідня» та цільових програмах кредитної спілки «Вигода».

Пріоритетними напрямками діяльності програми “Добрий господар” є: коопераціяенергоефективністьекологія.

Be the first to comment on "Програма ХСП «Добрий господар» у Дашаві"

Залишити відповідь