Присутні там, де триває війна… Служіння людям сірої зони представили Апостольському Нунцію на приватній аудієнції

Нелегко бачити чужі болі і ввесь час, незважаючи на втому, йти зі словом і дією туди звідки тільки тікають. Простіше закрити очі, вуха, засмикнути фіранки, щоб не дай Боже той чужий біль не став твоїм… Але Господь кличе до ревної й самовідданої праці тим, що страждають найбільше. Господь кличе брати на себе біль болящого, потішати, радити і щоденною турботою показувати, як Він турбується рухами й серцями тих хто відгукнувся.

1

Війна породила цілу низку скалічених доль, душ, територій і водночас дала неймовірну кількість векторів до служіння. Служителі Християнської служби порятунку (ХСП) відгукнулись на поклик і в молитві розпізнали свою місійну землю – зону розмежування вогню.

2

На сьогодні капелани, рятувальники і місіонери ХСП постійно присутні там, де нема жодної іншої благодійної організації, де нема ні церков, ні доїзних парафій. Завдяки співпраці зі Цивільно-військовим співробітництвом СІМІК, ХСП працюють не лише в зоні розмежування вогню, а й в так званих мінусах, тобто в місцях безпосереднього зіткнення.

3

Ця екуменічна ініціатива, вийшовши з римо-католицької харизматичної спільноти Мараната, об’єднала в служінні мирян і священнослужителів різних церков і деномінацій. І вже за пів-року налічує більше шестидесяти служителів.

4

Апостольський Нунцій в Україні, Його Високопреосвященство Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті зустрівся зі служителями Християнської служби Порятунку, щоб познайомитись з дієвим рухом мирян в церкві та уділити свого благословіння на плідну працю.

5

Присутні на зустрічі представники команди ХСП Командир ХСП Ігор Шулік (Шторм), замкомандира Андрій Оленчик, керівник Штабу Андрій Чміленко та волонтер медіа-служіння ХСП Тетяна Калініченко, а також один з духовних опікунів ХСП брат-капуцин Григорій Романович на картах показали Владиці місця духовного та гуманітарного служіння ХСП та детально описали чим займаються.

6

Його Високопреосвященство, Архієпископ Клаудіо резюмував довгу розмову словами подяки і очікуванням ще більших дій.

7

На завершення було благословення і обітниця пастирської молитви.

8

Автор фото: Тетяна Калініченко

Be the first to comment on "Присутні там, де триває війна… Служіння людям сірої зони представили Апостольському Нунцію на приватній аудієнції"

Залишити відповідь