Різдво, коляда, подарунки, молитовна та матеріальна допомога мешканцям «сірої зони»: січневі розповіді служителів ХСП у Facebook

Фабрика «Різдвяного дива», коляда, Водохреща…

До фабрики “Різдвяного дива”, яку ініціювала ХСП, долучилось більше 50 відкритих та палаючих сердець. Про це написав пост у соцмережі служитель ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

«Подарунки пакувались, листи писались з різних куточків світу: Ліван, Польща, Нідерланди, Німеччина, Ізраїль, Франція тощо; від заходу півночі та півдня до сходу нашої України…», – уточнив Володя.

«Сегодня новогоднее чудо приходило в дома детей, которые уже практически забыли, что такое праздник и сказка. Эту сказку вы подарили этим деткам, они чуточку стали счастливее и снова поверили в Рождественские чудеса. Спасибо», – висловлює вдячність жертводавцям служитель ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна. Як годиться, подарунки діткам прифронтових сіл у секторі Авдіївки приносив святий Миколай у супроводі групи підтримки.

Про будні дітей у «сірій зоні» Олена розповіла на прикладі села Кам’янка: «Один из мальчишек с большим удовольствием показал клуб, который они сами ремонтируют после обстрелов села, для того, чтобы было где провести время. Конечно же, немного спортивного задора и у всех отличное настроение))))».

Служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Мойсеєва розповіла: «В этот раз наша ротация началась с посещения детского реабилитационного центра «Вогник надії». Мы уже не раз писали об этом центре… и хотим от нашей команды и от тех людей, которые работают в нем, поблагодарить всех, кто помогал и помогает…, кто принимает участие в жизни этих детей и молодёжи. Отдельное спасибо всем, кто откликнулся и передал игрушки. Спасибо».

Тим часом, у Києві у Домі отця Піо відбулося різдвяне свято для родин воїнів АТО – живих і загиблих. Співорганізаторами свята стали Християнська Служба Порятунку, ГО “Родини ветеранів АТО” та ГО “Місія добра України” за підтримки охоронної компанії “Атлант”.

Коляда у бліндажах

Володимир Завадський: «Частинку власного серця в колядках подарували для наших рідних захисників, смачне домашнє частування. І найважливіше уділення Таїнства Сповіді та Святого Причастя. МИРУ ТА ЛЮБОВІ!».

Олена Єрохіна розповіла, що на Водохреща отці Валентин Розгон та Вячеслав Клоць на позиціях бійців ЗСУ в секторі Авдіївки здійснили обряд освячення води та благословення помешкань. «Ребята – Вы сокровище нации, Вы лучшие, Вы честь этого народа. Спасибо Вам родные за службу», – написала Олена.

 

Допомога мешканцям прифронтових населених пунктів, молитва, спілкування

Володимир Завадський (ХСП-Маріуполь): «Яскравою подією для мешканців прифронтових сіл Піонерське та Орловське став музичний концерт. Презентували музичний гурт ХСП подружжя зі столиці Олександр Салицький  та дружина Олена Овсієнко-Салицка».

«Цього тижня Майорськ, Бахмутка, Піски2 і Жованка, гостинно приймали пастирів – капеланів ХСП, з Старобільська і Голубівки. Щиро дякуємо вам, браття, за ваше служіння! Слава Ісусу Христу!», – написав служитель ХСП-Бахмут Олег Коноплянка.

Він продовжив розповідь про Сергія Любченка – пастера Церкви «Християнська Надія», капелана ХСП-Старобільськ Сергія Любченка: «Пройшовши війну в Афганістані, отримавши контузію та інші поранення, Сергій Любченко, нині пастор і військовий капелан, був врятований Господом, бо кликав до Нього!».

Олена Єрохіна: «Поселок Опытное… Вечером, 7 января позвонили с этого поселка о том, что там умерла женщина и необходимо присутствие священника. Отставив в сторону свои планы, утром отправились в дорогу. Метель замела дороги по колено, но, не смотря на опасность для жизни, огромный риск застрять там, где никто не приедет тебя вытянуть, мы отправились в путь. Там есть живые люди, для которых это действие имеет большое значение…».

Служителі ХСП-Старобільськ (Церква «Християнська Надія»): «Мы часто помогаем нашей больнице. Сегодня также привезли помощь – пеленки, памперсы, бинты и другие нужные материалы».

ХСП-Бахмут: “…Продолжаем проект милосердия “Накорми голодного”, выражаем огромную благодарность всем кто подержует этот проект (финансы, время, готовит и служит).

Гладіатори життя. Prolife

7-го січня, у день Різдва, Гладіатори життя разом із друзями вийшли на Prolife акція. 14 на годину.

Ми підготували ялинку прикрашену 14-ма дитячими капчиками на згадку про те, що за годину в Україні від аборту помирає більше ніж 14 дітей. Ми співали колядки і роздавали оточуючим контакти місцевого центру допомоги дівчатам у скрутній ситуації.

Гладіатори життя пишуть: «Щиро дякуємо Genia Samborska за проведений семінар Pro-life – це не тільки аборти. Особливо дякуємо за практичні рекомендації як конструктивно спілкуватись із дівчатами, які роздумують про аборт…
Ми плануємо підготувати базу знань для pro-life активістів та сайт де будуть зібрані контакти усіх pro-life організацій в Україні. Нам потрібна допомога у підготовці контенту та опрацюванні інформації. Якщо Ви бажаєте нам допомогти, то звертайтесь до координатора Святослав Погляд, будемо раді будь-якій допомозі».

 ХСП-Варшава

Розпочала своє функціонування сторінка Християнської Служби Порятунку у ФБ польською мовою.

Місія Християнської Служби Порятунку на польській землі:

– за участю служителів ХСП відбувся чоловічий Розарій, в якому у молитві об’єдналися майже 150 чоловіків. Тут молилися за Україну;

– у неділю, 6 січня, у Варшаві на українській Св.Месі в костелі Святого Яцека Ігор Шторм говорив з місцевими українцями про війну і служіння ХСП. Велика подяка за відкритість отцю Ярославу Кравцю;

– відбулася грунтовна зустріч з ординарієм місцевої дієцезії РКЦ єпископом Ромуальдом Камінським;

– проведені перемовини щодо напрямів можливої співпраці з керівництвом Фонду святого Миколая у Варшаві;

– досягнуто домовленості про взаємодію з Центром молитви за мир у Непокалянові;

– розповідь про війну на Донбасі і служіння ХСП на Польському Радіо;

– численні молитовні зустрічі у польських родинах;

– розмови з польськими бізнесменами зі складу Ордену святого Іоанна Павла II;

– обговорення можливої підтримки служіння ХСП з настоятелями місцевих католицьких парафій.

Катехитичні заняття з дітьми прифронтових сіл, творчі та театральні студії, уроки іноземної мови. Фото, які були оприлюднені на сторінці ХСП:

Be the first to comment on "Різдво, коляда, подарунки, молитовна та матеріальна допомога мешканцям «сірої зони»: січневі розповіді служителів ХСП у Facebook"

Залишити відповідь