Розпоряджатися власними фінансами вчилися учасники семінару в Ірпіні

В суботу 9 червня в місіонерському центрі «Міссія Євразія» в Ірпіні відбувся семінар-тренінг  на тему  «Християнська родина: бюджет і заощадження».  Організатором тренінгу став рух «Сімейний бюджет — все про домашні фінанси»,  партнерами заходу стали Mission Eurasia, міжконфесійна рада церков міста Ірпінь, ініціатива «Сім’я як місія» і Міжнародний рух «Місія в професії».

Спікери тренінгу виступили Любомир Остапів – відомий український фінансист, сімейний фінансовий радник в iPlan.ua та Олеся Шніцер – тренер-консультант, координатор освітніх програм Християнської Служби Порятунку у сфері фінансової грамотності.

У першій частині тренінгу Олеся Шніцер розповіла про біблійні принципи управління власними фінансами. Учасники тренінгу дізналися про те, що означає бути добрим управителем, на яких пріоритетах повинен базуватися бюджет християнської сім’ї, чи треба християнам заощаджувати і на які цілі, навіщо і скільки жертвувати і багато інших питань.

У другій частині тренінгу Любомир Остапів ознайомив учасників тренінгу з практичними інструментами  управління власними фінансами, розповів про сучасні технології ведення бюджету з мінімальними витратами часу, а також детально розібрав кейс, як молодій родині спланувати придбання власного житла.

Християнська Служба Порятунку висловлює подяку гостинним господарям заходу та сподівається, що набуті знання і навики допоможуть учасникам бути добрими і вірними управителями даних Богом благ та почувати себе впевнено при прийнятті фінансових рішень.

 

Be the first to comment on "Розпоряджатися власними фінансами вчилися учасники семінару в Ірпіні"

Залишити відповідь