Рятувальник ХСП Оксана: Дивлячись на них, я відчуваю ніби це мої діти, яких хочеться захистити і дати їм найцінніше – любов

Рятувальник Християнської Служби Порятунку Оксана розповідає, що діти з нетерпіння очікують коли відбудеться майстер-клас декупажу.  Ці заняття ХСП почала проводити нещодавно.

Ось, що говорить п.Оксана про своїх учнів та про те, в яких умовах доводиться проводити уроки:

«Збираємося о 10.30 ранку, холодно, мороз,  уже чути постріли.

Троє дітей з двох різних сіл, вони ще такі молоді, а вже знають що таке війна і це не з новин, чи інтернету.
Дві двоюрідні сестри кожен день засинають та просинаються під обстріли, а трапляється так, що і в підвалі.  Даша, готується до операції, у неї  хворі ніжки, як і кожна дитина мріє ходити, танцювати.

Ще одна дівчинка Світланка, із с. Сопіно, не радісне життя ще до війни, а війна й потім забрала дитинство.
Займатися з такими прекрасними дітьми приносить нам радість, а ще більше Бог дає нам любові, щоб ми могла нею поділитися з ними. Дивлячись на них, я відчуваю ніби це мої діти, яких хочеться захистити і дати їм найцінніше – любов.
Сьогодні ми декорували горщечки для квітів, кожна робота особлива, адже скільки уваги і бажання було вкладено цими дівчатами.
Дівчата молодці, приносять з дому  свої старенькі речі, ми разом оновлюємо, даємо їм маленьку родзинку, вони стають красивими.

Дякую всім тим, хто залучився до благодійності для дітей. Надіслані матеріали для новорічного декупажу, вони залишаться на наступний.
Особливо дякую Богу за тьотю Любу та д. Ігоря, які з відкритим серцем приймають нас, а також дозволили нам проводити майстер клас у своєму домі.
Хай благословить вас усіх Наш Господь!»

Be the first to comment on "Рятувальник ХСП Оксана: Дивлячись на них, я відчуваю ніби це мої діти, яких хочеться захистити і дати їм найцінніше – любов"

Залишити відповідь