Рятувальники ГО “Християнська Служба Порятунку” проходять тренінг з мінної безпеки

11 липня в Маріуполі в Об’єднаному центрі цивільно-військового співробітництва ОТУ “Маріуполь” розпочався триденний тренінг з мінної  безпеки.

Україна потрапила у список з 61-єї країни світу, забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами. На жаль, із-за того, що місцеве населення у переважній більшості, не вміє поводитися з вибухонебезпечними предметами, надто часто стаються трагедії з загибеллю або каліцтвами. Цей курс дасть змогу офіцерам набути досвіду у правильному поводженні з мінно-вибуховими предметами та, пізніше, навчати мешканців, які проживають на територіях, де велись бойові дії, як убезпечити себе та рідних від нещасть.

P1030648

Впродовж курсу офіцери цивільно-військового співробітництва та рятувальники громадської організації «Християнська служба порятунку» будуть вивчати, які існують вибухові пристрої та які загрози вони несуть, які травми можуть нанести, якими бувають ознаки небезпечних територій та як правильно себе вести в тих чи інших ситуаціях. Наприкінці тренінгу буде проведено тестування, в ході якого визначатиметься рівень знань та навичок, які отримали офіцери під час навчання. У разі успішного складання тестів фахівці цивільно-військового співробітництва отримають відповідні сертифікати міжнародного зразка, які дозволять їм проводити заняття з мінної небезпеки з місцевим населенням.

P1030663

Як зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва ОТУ ”Маріуполь” полковник Дмитро Бородавко, цей курс дійсно актуальний для фахівців цивільно-військового співробітництва, яким доводиться щоденно виконувати завдання на територіях, де є мінно-вибухові предмети.

P1030669

– А найголовніше те, що ми маємо кваліфіковано інформувати людей, які вимушено проживають на територіях поруч з мінними полями, де відбувались бойові сутички, про небезпеку, яку несуть вибухові пристрої. Нерідкі випадки, коли у зоні нашої відповідальності люди підриваються на розтяжках або мінах. Тож наше завдання, навчити якомога більшу кількість людей, як себе вести поруч з вибуховими пристроями. Цим самим ми врятуємо від травм і каліцтв багато людей. Цей курс для нас дуже важливий і необхідний, – сказав Дмитро Станіславович.

Джерело: ХСП

Be the first to comment on "Рятувальники ГО “Християнська Служба Порятунку” проходять тренінг з мінної безпеки"

Залишити відповідь