Рятувальники ХСП спільно з “Цивільно-військовим співробітництвом” опікуються населенням “сірої зони”

«Християнська служба порятунку» бере активну участь в усіх заходах «Цивільно-військового співробітництва» Збройних Сил України.

Рятувальники ХСП активно задіяні як у виїздах мобільних груп АТО у селища «сірої зони», так і у різноманітних громадських заходах в селах і містах, на які були запрошені українські військові.

DSC_0267

Відвідування разом з українськими військовими різноманітних громадських заходів допомагає рятувальникам ХСП активно спілкуватися з мирним населенням територій, що були під російською окупацією, пояснювати їм процеси, які відбуваються зараз в українськиму суспільстві, з християнської точки зору, а також підтримувати їх у їхніх проблемах.

DSC_0339

У свою чергу, рятувальники ХСП під час такого спілкування отримують вкрай важливу інформацію про потреби і проблеми людей, які проживають в зоні АТО. Без наявності такої інформації надати потрібну допомогу потребуючим людям просто неможливо.

Джерело: ХСП

Be the first to comment on "Рятувальники ХСП спільно з “Цивільно-військовим співробітництвом” опікуються населенням “сірої зони”"

Залишити відповідь