Римо-католики України отримали двох нових єпископів

Християнська Служба Порятунку щиро вітає всіх римо-католиків нашої країни з призначенням Святим Престолом двох нових єпископів. Бажаємо новим архіпастирям ведення Святим Духом на шляху служіння Богу, Церкві і Україні.

Нещодавно, а саме 30 квітня 2017 року, у Ватикані повідомлено, що Папа Франциск призначив о. Віталія Кривицького SDB ординарієм Києво-Житомирської дієцезії.

Віталій Кривицький народився 19 серпня 1972 року в Одесі,, вступив 1990 року до Салезіянського Згромадження святого Івана Боско, священницькі рукоположення отримав у 1997 році.

А як відомо, сьогодні Папа призначив о. Едварда Каву OFMConv єпископом-помічником Львівської архидієцезії. Номінацію урочисто оголосив Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті під час відпустової урочистості у Крисовичах на Львівщині.

Едвард Кава народився 17 квітня 1978 року у Мостиська на Львівщині, у 1996 році вступив до Ордену Менших Братів Конвентуальних, свячення отримав 1 червня 2003 року у Санкт-Петербурзі (Росія).

Нагадаємо, що у лютому цього року отець Едвард відвідав з душпастирською та гуманітарною місією центр ХСП під Маріуполем.

Тоді окрім іншого був доставлений стоматологічний кабінет для потреб мешканців «сірої зони».

За матеріалами CREDO

Be the first to comment on "Римо-католики України отримали двох нових єпископів"

Залишити відповідь