Секс на службі нового пролетаріату. Для чого потрібна сексуалізація дітей?

Один з фундаментальних принципів марксизму є визволення пригноблених груп, як виправдання та ширма для здобуття влади. Щоб ця боротба була завжди актуальною та постійною в умовах демократії та зміни пануючих еліт, вона щораз потребуватиме все нових жертв реального чи вигаданого переслідування, починаючи від чорношкірих рабів та пролетаріату, закінчуючи жінками та членами ЛГБТ-спільноти. Проте останнім часом все популярнішою стає ідея сексуального звільнення… дітей від пануючої системи і батьків.

Секс як рушій нової революції

Один з перших та головних ідеологів сексуальної революції Вільгельм Райх вважав, що “сексуальну революцію, так само як політичну чи економічну потрібно постійно підігрівати” 1інакше «носій і культиватор цієї революції, психічна структура людини, не буде відповідним чином змінена» 2.

Для В. Райха сексуально активні діти є природженими революціонерами, і щоб збудити справжню революцію, потрібно, щоб неповнолітні та діти почали активно займатися сексом 3.

За його словами:

«дитина, фізична активність якої є повністю нескутою, а природжена сексуальність звільняється у сексуальних іграх, буде революційно налаштована проти “авторитарних аскетичних впливів”. Політична активність може очевидно змагатися з революційною освітою, впливаючи авторитарно і поверхово на дітей. Однак ніколи не буде в змозі конкурувати за якістю впливу з сексуальною освітою. Тому революційне формування дитини вимагає звільнення її біологічної, сексуальної активності. І це не підлягає дискусії» 4.

Це визволення мало відбутися за допомогою контакту з образами, що порушують прийняті норми (наприклад, порнографія тощо). Це мало призвести до відходу від раціонального самоконтролю, що для марксистів було одним з елементів примусу і гніту, який “нав’язує” християнська теологія моральності 5.

Тобто визволяючи сексуальні інстинкти дітей неомарксисти прагнуть отримати над ними необмежений контроль, зробивши з них покірних солдат та носіїв революції. І навпаки, секс може бути знаряддям пацифікації населення. Коли в 2002 році ізраїльські війська зайняли місто Рамалах в секторі Газа, то через місцеві ТВ-станції почали цілеспрямовано поширювати порнографію та еротику, щоб умиротворити населення Гази та відволікти від політичної та військової боротьби 6.

Як Райх, так і його однодумець Г. Маркузе вважали

«очевидним, що сексуальне визволення молоді означало кінець подружжя, бо саме сексуальна стриманість чинить молодих людей  здібними до подружжя. Тому не можна піднімати теми шлюбу без вирішення проблеми сексуальної моральності молоді. Ці дві проблеми нерозривно з собою пов’язані 7»

У 1970 році у Німеччині була видана книга «Сексуальне виховання», авторства Губерта Кентлера, де сказано наступне: “Виховання повинно давати людям силу для зміни норм та інституцій, якщо вони нав’язуються примусом”. Автор прямо говорить про можливість суспільної революції, збуреної внаслідок сексуалізації дітей, бо «сексуальна сфера людини не тільки допускає, але й підтримує критику стосовно самого себе, охоче впроваджує зміни, скасовує надмірні владні стосунки, скасовує ірраціональний контроль “ідеологій, табу і стереотипів”.

Виховання направлене на забезпечення стабільності інституту шлюбу пан Губерт Кентлер назвав репресивним, яке перешкоджає неповнолітнім практикувати інші форми сексуальних стосунків» 8.

Тому щоб здійснити революцію та зруйнувати подружжя та сім’ю, варто лише представити цей соціальний інститут,  як одну з багатьох рівних, проте не головних та базових форм відносин між людьми та способів реалізації своїх сексуальних бажань.

Адже на думку Г. Кетлера «постулат сексуальної свободи є виразом сумління, що вимагає культурних змін, норм і владних відносин з метою зменшення утиску і людської недолі. Люди повинні мати можливість навчатися заспокоювати свої сексуальні потреби у вільний спосіб, маючи більше приємностей, насолоджуватись своєю людяністю» 9. Слід зазначити, що емансипаційне сексуальне виховання для Кетлера була невід’ємно пов’язаним з політичною боротьбою, адже закладало “існування політично свідомого і активного залученого у емансипаційні потреби підлітків вихователя”.

З точки зору Кетлера Фрейд помилявся у тому, що не брав до уваги шляхи до революції суспільних відносин: «тільки тепер коли, вдалося зіставити психоаналіз з марксистським аналізом суспільства, зрозуміло які сили стоять на перешкоді здійснення змін суспільного порядку і які стратегії слід опрацювати з метою реалізації гідного соціуму, який буде належно реалізовувати людську потребу в сексуальній свободі та приємності 10.

Головна перешкода на шляху – Католицька Церква…

Католицька Церква була головною перешкодою на шляху до здійснення цієї революції. Варто лише згадати, що ще на початку 20-хх років були спроби здійснити сексуальну революцію через Голлівуд. Але тоді протестантам  з католиками вдалося цьому протистояти і від 1933 р. у кінематографі діяв етичний кодекс, який забороняв демонструвати на екрані оголене людське тіло, пропагувати гомосексуалізм чи висмівавати християнство і Церкву. Проте у 1965 на хвилі осучаснення католики жодним чином не відреагували на фільм «The Pawnbroker» про молоду чорношкіру повію, тоді вперше у історії кіномистецтва були оголені груди. Це стало своєрідним «зеленим світлом» для секс індустрії у кіно. З початку 70-х років на широкий екран виходять порнографічні фільми, які відразу стають популярними. У своїй книжці «Католицька Церква і культурна революція» Майкл Джонес  пише,

«щоб довести до вибуху революції, на думку Райха, справжній революціонер, має пропагувати секс з дітьми та сексуалізацію католицького кліру, адже Католицька Церква є головною перешкодою на шляху захоплення суспільства революціонерами».

Мова йде не лише про скасування «нелюдського» целібату, який вже своїм існуванням заперечує тезу про секс, як необхідний елемент життя. Але також про створення образу священика, який просто нездатний дотримуватися чистоти і сексуальної стриманості, тому не має жодного права вимагати і проповідувати про неї іншим. І сексуальні скандали у Церкві чудово підходять під цю роль.

На думку Рейха та Г. Маркузе не варто намагатися заперечувати існування Бога. Достатньо усунути сексуальні рамки для молоді, адже сексуальна активність призводить до «смерті Творця», занедбання молитви і руйнування авторитету батька та відносин з родиною і як наслідок – суспільної революції 11. Адже «новий порядок життя розпочнеться з перенавчання дитини» 12.

Статеве виховання: зруйнувати образ невинної дитини

Згаданий Г. Кетлер в іншій своїй праці Taschenbuch Sexualität (1982) пише: “Багато дорослих вірить у «сексуальну невинність» дітей, попри те, що останні мають сексуальні потреби і повинні їх заспокоювати. А тому засудження сексуального потягу до дітей є лицемірством, що бореться з самою природою і є цілком помилковим” 13.

У липні 1981  в гей-журналі «Rosa Flieder» лівий політик Олафем Стубенем (Olafem Stübenem) заявив, що педофілія має бути визнана «здоровою і морально прийнятною» 14.

А дитяча невинність була лише «буржуазною вигадкою, що походила з першого етапу розвитку капіталізму» 15.

Наприклад, у Амстердамі діє Фронт Визволення дітей, до якого за словами самих  учасників належать педофіли, геброфіли, непіофіли (потяг до зовсім малих дітей дошкільного віку), епхофобіли 16. Минулого року вони навіть планували взяти участь у міському Гей параді у рамках Тижня Рівності. Але організатори вчасно від них відмежувалися 17 Щодо тези про сексуальні потреби, то це цілком співзвучне зі «Стандартами Сексуального виховання», де прямо сказано, що

ДІТИ Є СЕКСУАЛЬНИМИ ІСТОТАМИ,

тобто мають такі потреби від самого народження і вже у віці до чотирьох років мають бути поінформовані про мастурбацію у ранньому віці, а у старшому віці дізнатися про різні форми сексуальної орієнтації та різноманітні форми родин, що має на меті прийняття відмінних від гетеросексуальної типів сексуальної поведінки 18.

Важливою складовою у процесі сексуальної освіти  є інформування дітей про ефект і «користь мастурбації, адже ще Райх у «Сексуальній революції» писав: «не можемо навчати дітей та молодь і водночас забороняти їм сексуальні ігри та мастурбацію. Не можемо тримати у таємниці правду про значення сексуального заспокоєння. Сексуальний потенціал і фізична краса повинні стати тривалими ідеалами революційного руху на користь свободи» 19.

Варто лише згадати слова керівника операцій Центру координації надзвичайних ситуацій ООН Ендрю МакЛеода, який заявив, що лише за останнє десятиліття працівники цієї міжнародної організації зґвалтували понад 60 000 осіб у тому числі дітей, і що близько 3300 педофілів досі працюють в  ООН і використовують свої посади та повноваження для доступу до незахищених верств населення.

Ці цифри базуються на свідченні генерального секретаря ООН Антоніо Гутерреса, що протягом 2016 р. миротворці та цивільний персонал зловжили 311 жертвами. Однак, вірогідна кількість справ, зафіксованих проти її співробітників, удвічі більша, «оскільки цифри поза зонами війни не є централізованими» 20.

Взагалі історія підтримки легалізації педофілії лівими та марксистами є досить довгою. Німецьке видання “Tageszeitung” присвятило цій темі  книгу «Активісти педофіли у лівих середовищах». А на сторінках популярної в 70-хх книги «Революція освіти» знаходимо наступне:

«Дееротизація родинного життя від заборони сексуального контакту між дітьми до табу інцесту, пов’язане з ворожою позицією стосовно сексуальної насолоди в школах. Це відносини підпорядкування і дегуманізації» 21.

У Німеччині вийшла книга «Сексуальне життя людини – підручник і атлас» [Die Sexualität des Menschen – Handbuch und Atlas], яка пропонує каталог сексуальних «прав дитини». Серед них права на сексуальну обізнаність, захист від нав’язування гендерних ролей, інформацію щодо запобігання вагітності, її переривання та венеричних хвороб, право на доступ до газет, фільмів і спектаклів, у тому числі і так званих «порнографічних» 22.

Секс, статеве виховання, що базується на заспокоєнні своїх біологічних потреб та культура вседозволеності  стала новим знаряддям боротьби у руках марксистів, які у своєму стилі намагаються прийти до владу та утриматися при ній за допомогою індоктринації, контролю та розбещення молоді та дітей.

Джерела

 1. Wilhelm Reich, The Sexual Revolution: Toward a Self-Regulating Character Structure, New York: Farrar, Strauss and Giroux, 1974 s. 185
 2. Reich, The Sexual Revolution… s. 162
 3. Jones E. Michael, Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej, Wrocław: Wektory, 2013.S. 325.
 4. Wilhelm Reich i polityka seksualna. Czego nie wiesz o edukacji seksualnej? https://wrealu24.pl/wilhelm-reich-i-polityka-seksualna-czego-nie-wiesz-o-edukacji-seksualnej/
 5. Jones E. Michael, Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej, Wrocław: Wektory, 2013 s..313
 6. Израиль решил порнографией отвлечь палестинцев от экстремизма//https://www.newsru.com/world/19oct2006/palpor.html
 7. Reich, Sexual Revolution… s. 113
 8. Mathias von Gersdorff //www.pch24.pl/-emancypacja-seksualna–dzieci,22547,i.html
 9. Mathias von Gersdorff //www.pch24.pl/-emancypacja-seksualna–dzieci,22547,i.html
 10. Mathias von Gersdorff //www.pch24.pl/-emancypacja-seksualna–dzieci,22547,i.html
 11. Jones E. Michael, Libido dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej, Wrocław: Wektory, 2013.S. 306. H. Markuze Eros i cywilizacja.
 12. Reich, Sexual Revolution… s. 262
 13. Mathias von Gersdorff //www.pch24.pl/-emancypacja-seksualna–dzieci,22547,i.html
 14. Tak walczyli o legalizację pedofilii// https://www.wsensie.pl/publicystyka/18-komentarze/33005-tak-walczyli-o-legalizacje-pedofilii
 15. http://magister.blogautore.espresso.repubblica.it/2019/04/16/il-%E2%80%9968-dei-pedofili/
 16. https://www.magnapolonia.org/pedofile-nepiofile-hebrofile-i-ephobofile-chca-wziac-udzial-w-marszu-lgbt/?fbclid=IwAR0FXWGFMb-gLbSjRlZ86lKT8HalxFKEMGxeOguWJKzPGXhH9hls8FjXHDY
 17. https://telewizjarepublika.pl/pedofile-chca-wziac-w-udzial-w-marszu-lgbt-zalozyli-front-wyzwolenia-dziecka,83145.html$ https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/457957-szok-pedofilskie-ulotki-na-paradzie-rownosci-w-holandii
 18. Biuro Regionalne WHO dla Europy i BzgA Standardy edukacji seksualnej w Europie //https://stop-seksualizacji.pl/images/WHO_BZgA_Standardy_edukacji_seksualnej.pdf
 19. Reich, Sexual Revolution… s. 267.
 20. Колишній чиновник ООН: працівники ООН, відповідальні за 60 тис. Згвалтувань за останнє десятиліття https://www.thesun.co.uk/news/politics/5562215/un-aid-workers-raped-60000-people-as-its-claimed-organisation-employs-3300-paedophiles/
 21. http://magister.blogautore.espresso.repubblica.it/2019/04/16/il-%E2%80%9968-dei-pedofili/
 22. Mathias von Gersdorff //www.pch24.pl/-emancypacja-seksualna–dzieci,22547,i.html
Олександр Бучковський
Джерело: Родина

Be the first to comment on "Секс на службі нового пролетаріату. Для чого потрібна сексуалізація дітей?"

Залишити відповідь