Сестра-гоноратка про прояви Божої любові у серцях мешканців прифронтових сіл

Сестра-гоноратка Юлія з Бердичева разом із іншими служителями Християнської служби порятунку відвідали сім’ї, які мешкають у прифронтовому селі Бердянське.

«Завітали до сім`ї місцевого медичного фельдшера. Спілкуючись за чашкою чаю, ми стали свідками їхніх глибоких переживань, пов’язаних з трагедією війни. Це люди, які розуміють і практикують християнську любов завдяки вчинкам милосердя, якими вони просто живуть. Героїчні поступки гідні прослави Господа», – розповідає с. Юлія.

Також служителі ХСП відвідали 12-річну Дашу. Ця світла душею дівчинка мужньо бореться з хворобою – діастрофічна дисплазія, деформації верхніх та нижніх кінцівок. Вона готується до операції, яка має відбутися наприкінці лютого у Харкові. Перед тим Даша пройшла курс лікування. ХСП допомогла з необхідний для цього препаратом Паміфос.

Сім’я дівчини живе у скрутних матеріальних умовах. Дім дещо відновлений після руйнування внаслідок війни, але є загроза, що як тільки сніг почне танути, то протікатиме дах.

«Розмовляючи з мамою Даші, розумієш, що перед тобою квола, слабка, але яка ж відважна жінка. Вона говорить, що має задля кого жити. Дашенька мило посміхається, підморгуючи мамі. Вона показує нам власноруч зроблений кошик із квітами з різнокольорового паперу та пальмове дерево із бісеру. Як не захоплюватися героїзмом цих людей, які не піддаються сумніву, що Господь ними опікується?», – каже с. Юлія.

Також завітали до родини пенсіонерів, які завжди з нетерпінням чекають у гості служителів ХСП. Цих двоє старших людей, кохаючи один одного, разом готувалися до смерті, коли у їхній будинок попав снаряд. Тепер вони, плачучи, розповідають як про страшний сон про своє недалеке минуле.

«Дуже хвилюються, що вже півтора року не бачилися із своїми дітьми та внуками, які через матеріальну скруту не мають можливості до них приїхати. Спілкуються з ними раз в тиждень по телефону», – розповідає сестра, – «Старенькі плачуть і одночасно радіють, що про них не забувають».

Усі ці люди дякували за рятувальників ХСП Оксану та Володю, називаючи їх своїми дітьми, братом та сестрою, опікунами, ангелами-хоронителями.

Наприкінці зустрічі з кожною із цих сімей о.Блажей благословив мешканців будиночків, молячись Отче наш, благаючи нашого Батька в небі, щоб опікувався людьми і дарував мир в людських серцях.

Be the first to comment on "Сестра-гоноратка про прояви Божої любові у серцях мешканців прифронтових сіл"

Напишіть відгук