Сестри – вербістки під Маріуполем: місія можлива

Нещодавно католицькі сестри – вербістки Марія та Галина в межах чергової ротації в якості волонтерів Християнської Служби Порятунку знову перебували у селах «сірої зони « під Маріуполем. Традиційними пріоритетами євангелізаційної діяльності ХСП у цьому секторі є робота з дітьми та утворення малих біблійних груп.

Так, волонтери ХСП традиційно відвідали школу у Талаківці. Там вони провели кількагодинну зустріч, під час якої спілкувалися з дітьми, організували для них ігри та змагання.

Зустріч закінчилась спільним частуванням та продовженням неформального спілкування.

Завдання таких повчальних та веселих зустрічей – допомагати дітям перебороти страхи та комплекси, розвивати уяву та пам’ять, будувати стосунки без конфліктів, допомагати один одному. А найголовніше – дати дітям можливість хоча би на деякий час забути про війну, яка є їх щоденними буднями, подарувати їм радість дитинства та досвідчити Божого Милосердя.

А з дорослими мешканцями «сірої зони» спілкування продовжується, зокрема, у форматі малих домашніх груп. На зустрічах обговорюється Слово Боже та йде ділення щодо наболілого і вистражданого.  Скільки болю та відчаю звучить у словах змучених війною людей. Але в процесі зустрічей у серцях людей народжується надія, народжена живим і діяльним Словом.

А на завершення зустрічі можна разом і поспівати, дякуючи Богу і людям доброї волі за світло і тепло, принесені у прифронтові оселі.

 

Be the first to comment on "Сестри – вербістки під Маріуполем: місія можлива"

Залишити відповідь