Шанс отримати дитинство всупереч вiйнi! (Дайджест ХСП №18)

Військовослужбовці Cimic Mariupol спільно з Cimic Berdyanske влаштували перегляд мультфільму “Секрети домашніх тварин – 2” та передали пакунок з печивом для малечі з дитячого центру “Ковчег”, що розташований на базі літнього табору “Мрія” в селі Піонерське.
Також завдяки представникам громадської організації Християнська служба порятунку Василь ГардубейОксана Завадська та військових з групи Cimic Berdyanske було організовано безпечне пересування для запрошених на кінострічку діточок з малозабезпечених сімей з н.п. Гнутове, Талаківка, Сопине, Піонерське, Приморське, Виноградне та Бердянське.

Отець Михайло Романів та його команда волонтерів знову зустріли дітей з зони АТО дитячого центру ” Ковчег” в Домі Святого Мартіна у Фастові. Дякуємо за Вашу гостинність, любов, піклування. Божих благодатей у Вашому служінні.

ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)

Сегодня наша команда, вместе с CIMIC Максимельяновка Яркая Слава и Эрика Штекер (Erika Shtecker) смогла, ну хоть немного ответить на нужды многодетных и малообеспеченных семей г. Красногоровки. Мы передали им продуктовые наборы, вещи, консервацию от людей г. Житомира, г. Довбыш и дружественной Чехии. Помолились за них и их семьи. Ободрением для многих было то, что про них помнят, сопереживают, то что они не одни.

ХСП-Маріуполь-Піонерське (кординатор Володимир Завадський)

Розпочався другий тиждень відпочинку для наших діток. Поки батьки працюють, не хвилюючись за власних дітей, наші служителі турбуються про них.
Долучились до команди служителів – 2 священики, 3 сестри-монахині, 5 волонтерів 😀✊
Коли міцна команда, то завжди все виходить на ура!!! 😉
Новий день не подібний на жоден з попередніх – 🙏 Свята Меса, 💃 інтеграційні танці, 🤸 веселі рухливі командні ігри, 🌊 купання в морі.
Подяка Богу за подарований день!!!

Каплиця, яку обладнали служителі Християнської Служби Порятунку в Піонерському, що знаходиться у “сірій зоні” під Маріуполем, включена до переліку сакральних споруд та згадується у розділі “Костели і каплиці України” на сайті Римсько-католицької Церкви в Україні. Тут же на території табору діє заснований ХСП дитячий центр “Ковчег”

У житті Католицької Церкви в Україні розпочинається процес, який не має прецедентів в нашій історії та уже в недалекій перспективі зумовить глибокі зміни у практиці євангелізаційного та душпастирського служіння Церкви. Мова йде про запровадження інституту світських капеланів, які після здобуття богословської освіти і проходження спеціальної підготовки за рішенням єпископату отримуватимуть право на здійснення капеланського служіння та відповідної канонічної місії у підрозділах Збройних Сил України, а також в перспективі Національної Гвардії України, Державної Прикордонної Служби України, інших військових формуваннях. Про це було нещодавно прийнято без перебільшення історичне рішення Конференцією єпископів Римсько-католицької Церкви в Україні. Відповідальність за рекрутацію і координацію формації світських капеланів вирішено покласти на Християнську Службу Порятунку.

 

Be the first to comment on "Шанс отримати дитинство всупереч вiйнi! (Дайджест ХСП №18)"

Залишити відповідь