Щиро дякуємо людям з відкритим серцем що піклуються про своїх ближніх (Дайджест ХСП №50)

Служителі Християнської Служби Порятунку – Лицарі Ордену Йоанна Павла II взяли участь у реколекціях Ордену, які проходили у Кракові у Санктуарії святого Йоанна Павла II.

Служителі Християнської Служби Порятунку під час зустрічі хоругви Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ. Готові до дії чоловіки.

Перша повноцінна робоча зустріч членів Штабної Команди Християнської Служби Порятунку з Ординарієм Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископом Павлом Гончаруком. Три години обміну думками, планування, визначення перспектив і пріоритетів. Продовжуємо в Ім’я Боже служити людям у зоні війни.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Сьогодні вихованки дитячого ценру ” Ковчег” підготували свято для своїх матусь. Кожна дитина вітає свою маму по особливому, кожна дитина бажає щастя свої мамі. Кожна дитина прагне дарувати любов і бути любимою…❤️

Милосердя — воістину велика річ, це дар Господа, який, будучи правильно вжито, уподібнює нас самому Богу, наскільки це взагалі можливо
Іоанн Златоуст
Щиро дякуємо людям з відкритим серцем що піклуються про своїх ближніх. Нехай добрий Господь благословить вас щедро.
Допомога жителям с. Орловське.

Домашні біблійні зустрічі.
«Оці слова, що їх я заповідаю тобі сьогодні, мусять бути в твоєму серці» (Вторзаконня 6: 6)
МИР ТА ДОБРО!

ХСП-Авдіївка

Величезна подяка Людмила БобровскаяИгорь БобровскийTaras SikorczukАндрій БілийОлександр Лавренюк та писарівчанам, Сергей Доротюк та сестрам з Хмельниччини, та громаді Польщі за насамперед медицину, бараболю, смаколики, закрутки, сало, продукти харчування. Ви подарували для ціх хлопців прояв турботливого серця батька та мами, бо на самісінькому нулі ця турбота як подих життя домашнього затишку.
Ви це зробили разом!!!
І це було у той самий час коли дійсно мало велике значення!!!
Дякую любі друзі за таку допомогу. Нехай Господь рясно поблагословить вас усіх та ваші родини!!!
Дякую команді друзів Cimic Avdeevka за можливість бути в тому місці де провадив саме Господь бути.

Люба Ірина Каптур я нарешті мала можливість відвести речі,дитячі іграшки та хімічні набори. Це червона зона, в якій майже не має цілого будинку,але є діти які матимуть можливість отримати материнську турботу. Дякую Вам за довіру та підтримку усіх нас!!!
Також дякую Taras SikorczukDima KontsevychDominika Karc Андрій БілийОлександр ЛавренюкСергей Доротюк та громаді Польщі за речі, серед яких були дитячі жилети. Чесно кажучи я ні як не могла збагнути куди їх застосувати у такій кількості. Перекладала не один раз з коробки у коробку, та і забула куди поклала. Але виявилося що вони потрапили саме до Наталки , яка у перші хвилини знайшла їм раду і мене це дуже потішає.
Дякую Оленці та Дмитру за допомогу у цій справі.
Нехай Господь вас усіх поблагословить!!!

Ще декілька коробів одяку та взуття поїхало до с.Кам’янка, де люди пригледіли щось для своєї родини.
Дуже дякую Людмила Бобровская та Игорь Бобровский ,що попри велику зайнятість важливими справами, не лишаєте нас сердечного тепла та підтримки.
Дякую Світлана Бевз за передані речі, які нарешті доїхали до мешканців червоної зони.
Ще раз дякую Оленці та Дмитру за цей день та допомогу!!!
Божої ласки у вашому житті та опіки у дорозі. Дякую що ви є!!!

До ціх маленькіх крихіток ми інколи навідуємося та чимось їх потішаємо. Інколи це іграшки,якась одежа, смаколики – щось що подарує їм відчуття радості. Сьогодні це були новенькі шкарпеточки, дівчачи святкові колготи та розвиваючі ігри.
Це зовсім небагато, але кілька хвилин посмішки на обличчі дитинки коштує набагато більше.
Дякую Taras SikorczukАндрій БілийDima Kontsevych , Сергей ДоротюкDominika Karc, Олександр Лавренюк та громаді Польщі за теплі гольфи та ігри для дітей.
Дякую сергій укринський за дитячі шкарпетки, які сьогодні отримала малеча.
Окрема подяка Юлия Шиндер та колективу дітячого садочка за чудових дітей. Дякую дівчата за ваші відкриті серця!!!
Дякую Оленку та Дмитра за допомогу у розвезенні.

Не все планується так як нам хотілося. І це добре, ми плануємо,а Господь робе по свому.
За допомоги Таня Моисеева сьогодні познайомилась з чудовою людиною з соціальної праці м.Марьїнка. Розумієте у чому справа, добру людину видно з першого знайомства. Буває так, що перші 15 хвилин розмови можуть сказати набагато більше. Дякую Тетяна за таку можливість знайомства з Ириною. Мені приємно ,що біля тебе є такі люди, в яких є турботливе серце та людяність у вчинках.
Для мене особисто – це приємне враження знайомства.
Дуже дякую Людмила Бобровская та Игорь Бобровский за гарні речі для дорослих та дітей,та зустріч!!!

Координатор Християнської Соціальної Платформи при Християнській Службі Порятунку – Оксана Семенець була гостею програми “У Ваших намірах”, яка виходить на хвилях Радіо Марія.

В часі ефіру заторкнули питання праці в Церкві та волонтерської праці, яка яскраво проявилася в Україні на фоні трагічних воєнних подій на Сході країни.

 

Be the first to comment on "Щиро дякуємо людям з відкритим серцем що піклуються про своїх ближніх (Дайджест ХСП №50)"

Залишити відповідь