Що мріє отримати у подарунок 13-річний школяр Юра із прифронтового села?

Прип.  14,31
31 Хто гнітить убогого, той Творця його зневажає, | а почитає той, хто жалує бідного. 

Служителів Християнської Служби порятунку вразив 13-річний школяр. Він відвідує заняття з декупажу, які ХСП проводить у школі прифронтового села Талаківка.

«І що, ви думаєте, він хоче отримати в подарунок? Не телефон, не велосипед, чи ролики. 13-річний Юра хоче отримати живих курчат, щоб піклуватися, та розводити їх», – розповідають служителі ХСП.

Він дуже талановита дитина, добре вчиться, ходить на всі творчі гуртки, співає, танцює, вишиває, в’яже. Ходить щонеділі до церкви, співає у церковному хорі.
Служителі ХСП продовжують розповідь про Юрка: «Його щирість, простота, радість та любов полонить душу. Кожен раз, коли ми приїжджаємо, він біжить назустріч, щоб тебе  обійняти.
Дивлячись на нього розумієш, якими дітьми маємо бути, щоб увійти в Царство Боже.
Та вже в такому дитячому віці він живе серед війни. Часто через брак коштів до школи йде пішки п’ять кілометрів. Немає навіть семи гривень, щоб пообідати у школі.

Коли відвідували родину Юрка, його мама не запрошує нас до хати, розмовляємо на подвір’ї. Виявляється, що в будинку майже півроку, через велику заборгованість, немає електрики.

Вбогість цієї родини нас засмучує та тривожить. Мама Юри очікує народження другої дитини. Вітчим працює на підробітках в місті, та це трапляється дуже рідко.

Цей маленький хлопчик намагається підтримати свою маму: «літом піду на поле на роботу, зможу заробити, допомогти мамі».

Служителі ХСП вдруге завітали до Юриного дому, щоб привітати його з днем народження. Йому подарували рюкзак, адже хлопчик носив підручники до школи у целофанових пакетах, які так швидко  рвалися. Також  подарували й інші необхідні речі та взуття, продукти. Цій сім’ї потрібна допомога фінансова та матеріальна.

«Більшість з нас не надто багато уваги приділяє піклуванню про бідних. Не те, щоб ми були проти, ми просто не задумуємося про це. Але для Бога піклування про бідних – дуже важливо. Він часто говорить про це в Своєму Слові. Це записане в Законі, повчальних Книгах, в Книгах Пророків. Про це говорив Ісус, і це складає більшу частину служінь ранньої церкви. У Біблії, від першої сторінки до останньої, говориться про те, як сильно Бог піклується про бідних», – роздумує рятувальник ХСП Оксана.

Be the first to comment on "Що мріє отримати у подарунок 13-річний школяр Юра із прифронтового села?"

Напишіть відгук