Школа Соціального Лідерства

“Україна потребує святості як основи формування повсякденної поведінки людей в особистому, сімейному, парафіяльному, професійному та суспільному житті”  Резолюція III Всеукраїнського з’їзду мирян УГКЦ

 

ШКОЛА СОЦІАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА – це навчальна програма, що веде мирян до усвідомленого християнського лідерства у світі та активного соціального життя. Школа знайомить з основами Соціальної доктрини Церкви, дає можливість отримати необхідні практичні знання та навики з різних сфер життя, таких як ставлення до здоров’я та екологія особистого простору, ставлення до роботи та управління власними фінансами, допоможе розробити стратегію побудови персональної «бізнес-моделі» (тобто практичної успішної реалізації своїх вмінь і талантів у професійній діяльності), а також знайти відповіді на питання про лідерську самореалізацію, про власне покликання у світі та про інструменти впливу християнина на соціум.

 

ПРО ПРОГРАМУ:

МЕТА:

  • Погляд на соціальні, політичні та економічні питання з точки зору соціального вчення Церкви та надання практичних моделей та алгоритмів їх застосування у щоденному житті.

 

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА:

  • Програма розрахована на широке коло слухачів з середньою та вищою освітою.

 

АУДИТОРІЯ ПРОГРАМИ:

  • миряни, які хотіли б базувати свій соціальний та професійний розвиток на християнських принципах
  • катехити та християнські сімейні консультанти
  • лідери християнських служінь, спільнот та малих груп

 

ФОРМАТ НАВЧАННЯ:

Програма триває 7 місяців, заняття проходитимуть один раз на місяць два дні : субота (з 10.00 до 17.00) та неділя (з 10.00 до 17.00). Кожного місяця будуть розглядатися теми 3-4-х різних курсів.

 

КУРСИ ПРОГРАМИ:

Соціальний вимір християнського  лідерства

Яке покликання християн у світі? Що значить бути апостолом в миру? Кому з нас Богом визначено стати великим лідером? На ці важливі для кожного християнина питання пропонує відповіді курс “Соціальний вимір християнського лідерства”. Відповіді, які дає сам Господь через Святе Писання, документи Церкви та навчання святих вчителів. Відповіді, які є ключем до розуміння Божого Задуму щодо істинної гідності і величі людини як хранителя, управителя та творця.

 

Основи Соціальної доктрини Церкви

Соціальна доктрина Католицької Церкви – це скарбниця мудрості про правильний підхід до розбудови фундаментів суспільства на тлі викликів сучасного світу. Сучасна католицька соціальна доктрина була сформульована в цілому шерезі папських і соборних документів, а також у документах партикулярних католицьких Церков.

 

Принципи здоров’я по-християнськи

Чи хочемо бути здоровими? Що таке здоров’я? Для чого бути здоровим? Від чого залежить наше здоров’я і як його зберегти? Як довіра до Бога впливає на здоров’я? Відповідь на ці питання дає курс “Принципи здоров’я по-християнськи”. Під час курсу також буде розглядатися тема медицини, якій 6 тисяч років. Окрема увага буде зосереджена на ознайомленні із 8-ма принципами здоров’я (вода, фізичні вправи, повітря, сонце, харчування, відпочинок, віра) і як християнину ефективно впроваджувати їх у своє життя.

 

Екологічний спосіб життя: розпочни сьогодні

Усі ми є частиною того що нас оточує, кожен з нас є елементом довкілля тому у той чи інший спосіб впливає на нього. Даний курс орієнтований на поглиблення ваших знань про ваше місце і рівень вашого впливу на навколишнє середовище. Його теми висвітлено згідно соціальної доктрини церкви. Пройшовши даний курс ви отримаєте необхідні навики для впровадження принципів екологічної свідомості у ваш побут, що дозволить суттєво зекономити ваш бюджет та покращити ваше здоровя.

 

Християнські принципи управління фінансами

Біблія містить понад 2000 віршів, у яких йдеться про гроші та майно. Разом з тим, питання управління грошима – це питання, яке в християнських родинах з різних причин обговорюють найменше. Змінити ситуацію допоможе курс “Християнські принципи управління фінансами”.  Мета курсу – познайомити учасників з християнськими принципами управління фінансами, спонукати приділити більше уваги управлінню власним бюджетом та дати учасникам практичні інструменти для прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

 

Богослов’я праці та практика віри

Команда ініціативи «Місія в професії» розробила курс для працюючих християн, які шукають своє покликання з понеділка по суботу. Ми пропонуємо цей ресурс всім, хто зацікавлений у розумінні та реалізації християнського покликання в професії. Більше ніж 2500 студентів та молодих професіоналів вже взяли участь у тренінгу, їх відгуки допомогли нам зробити програму максимально ефективною.

 

«Сродний труд» або як робити те, що любиш і любити те, що робиш

В  основі тренінгу – випробувані у міжнародній практиці методології пошуку власного покликання, місії, «професійної ідентичності» та оптимальних видів діяльності, що відповідають різним типам особистості. Тренінг полягатиме у пошуку правильного підходу до планування власного професійного життя, огляді сучасних тенденцій у цій сфері, а також – виконанні практичних вправ, які допоможуть учасникам краще пізнати і побудувати модель власної «оптимальної праці».

 

Основи публічних виступів

На курсі слухачі навчаться управляти своєю поведінкою під час публічних виступів, а також дізнаються секрети, як заволодіти увагою і прихильністю аудиторії. Крім того, разом з учасниками викладачка розбере основні помилки публічних виступів та допоможе закріпити техніку роботи з запереченнями. Чітка вимова, приємний та впевнений голос, гармонічні жести, відкрите обличчя та готовність до діалогу – про все це ви дізнаєтесь саме у цьому блоці

 

ЛЕКТОРИ КУРСУ:

 

ГРАФІК ЗАНЯТЬ КУРСУ:

26-27 жовтня 2019 

23-24 листопада 2019

14-15 грудня 2019 

25-26 січня 2020

22-23 лютого 2020

21-22 березня 2020

04-05 квітня 2020

 

Початок занять у дні навчання навчання о 10.00, завершення – о 17.00 год.

Слухачі також матимуть можливість відвідати Службу Божу в суботу о 18.00 та в неділю о 19.00.

 

Адреса: Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві (вул. Деревлянська, 13).

Для студентів з-поза Києва є можливість нічлігу.

 

Організатори проведення Програми: Християнська Служба Порятунку спільно з Інститутом Релігійних Наук св. Томи Аквінського в м.Києві (координатор програми «Школа соціального лідерства» – Олеся Шніцер)

 

Участь у заняттях одного модулю – 200  грн з особи.

Слухачі, які пройдуть п’ять і більше модулів, матимуть можливість отримати відповідний сертифікат.