Командир ХСП про служіння в Авдіївці: Разом з ДСНС, міліцією та ЗСУ ми зараз допомагаємо місцевим жителям

«В четвертій школі в старому місті ми розгорнули свій штаб і пункт обігріву, також в наметовому містечку в нас теж є намет. Разом з ДСНС міліцією та ЗСУ ми зараз допомагаємо місцевим жителям. Ми відповідаємо саме за старе місто», – про це розповів командир Християнської Служби Порятунку (ХСП) Ігор Шулік (Шторм) у інтерв’ю програмі «Рецепти життя» (Радіо Марія).

Далі пряма мова Шторма:

«Всі оперативно рятувальні команди Християнської Служби Порятунку, були терміново викликані і працюють разом зараз в Авдіївці для здійснення порядку і забезпечення їжею та найнеобхіднішими засобами мешканців старої Авдіївки…

Вже близько п’яти днів тут тривають потужні обстріли. Вчора з командою ми прибули до житлового будинку в який влучив снаряд, розбив повністю квартиру в якій живуть люди, але слава Богу, що ніхто не загинув. З нами був військово тактичний медик і ми терміново виїхали, щоб ліквідувати наслідки цього обстрілу… Квартира була цілком зруйнованою, розкорочені газові труби, немає ні вікон ні стін, але мешканці відмовились евакуйовуватись навідріз, вони залишились в зруйнованій квартирі.

Ми готові допомагати і з евакуацією, зараз в Авдіївці працює наша оперативна група з п’ятнадцяти осіб і тільки наших (ХСП) чотири чи п’ять машин…

Цілу ніч були серйозні обстріли, зараз на ранок такі поодинокі вибухи, але хлопці ХСП налаштовані на подальшу працю тут до закінчення цієї напруженості…».

Be the first to comment on "Командир ХСП про служіння в Авдіївці: Разом з ДСНС, міліцією та ЗСУ ми зараз допомагаємо місцевим жителям"

Залишити відповідь