Служба Божа, євангелізація, родини ветеранів, діти, міни, тактична медицина (Дайджест ХСП №7)

Під егідою ХСП стартує програма «Естафета добра та благополуччя». Учасники Програми з нашою допомогою здобудуть впевненість у собі, віру у добро, у людей та свої сили, здобудуть знання та практичні навики як подолати бідність, забезпечувати свої сім`ї необхідною рослинною і тваринною їжею з мінімальними фінансовими та трудовими затратами, а також будуть безкоштовно передавати здобуті знання та досвід іншим потребуючим.

ХСП-Маріуполь. Про служіння на минулому тижні розповів координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський: “Щиро дякуємо о. Jurij Sicinski м . Одеса за здійснення Святої Меси.

Дитяча катехеза. Тема: “І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим”.

Катехеза для дорослих. Тема: “Молитва Отче наш.

Хресна дорога…

Поклоняємося Тобі, Христе,і величаємо Тебе.

Бо ти через хрест Свій відкупив світ.

Біблійні домашні групи🙏”.

ХСП-Бахмут. Проект служіння “Нагодуй голодного”.

ХСП-Мар’їнка. “Были в гостях у наших ребят. Поздравили с Днём Добровольца! Привезли вкусняшки и хорошее настроение😍))) а так же передали лекарства от Сергей Парамонов (Sergey Paramonov). И пусть немножко, но постарались им помочь. Ребята перевозили и разгружали дрова, а мы со Святослав Максимов и Валерія Панкова занимались хозяйственными делами 🤭😜. Любим Вас наши дорогие и благословляем! Пусть Божья защита и Его покров всегда будут на Вас!”, – розповіла служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Мойсєва.

ХСП-Авдіївка. Служитель Олена Єрохіна: “Большая благодарность Pawel Gonczaruk u Nela Kucak за переданную помощь для жителей п.Пески. В каждую семью сегодня передали вашу теплоту и заботу. Спасибо Taras Sikorczuk и Sergey Dorotyuk за привезенные сладости и мягкие игрушки, они радовали не только детвору, но и взрослых. Улыбка на лицах взрослых и детей – это благодаря вам, спасибо.
Не для кого не секрет,что сын б.Сони имеет серьезные проблемы со здоровьем и как по детски он радовался, когда ему подарили игрушку и сладкие гостинцы. Бабушка Соня так обрадовалась встрече, что старалась поделиться событиями прошедших месяцев.
Иногда слушающим молчанием можно сделать очень много.
Благодарю потрясающих друзей Cimic Avdeevka, за поддержку и заботу. Это всегда надёжная защита и хорошее настроение,какой бы ни был день”.

ОПІКА РОДИН ВЕТЕРАНІВ

У Домі отця Піо за підтримки Центру відновлення і реабілітації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин ХСП та за сприяння Карітас-Київ відбувся психологічно-творчий майстер-клас “Дитина в кожному з нас”. Учасниками майстер-класу стали члени родин бійців АТО/ООС. На майстер-класі починали з розповідей про внутрішню дитину та важливість бавити її, а потім спільно розфарбовували іграшки та дарували їх собі. Заняття проводили: капелан ХСП о. Віталій Герасимів, психолог Оксана Варварич та митець Тетяна Демидова. Всі діти – і маленькі, і дорослі, залишилися задоволеними.

Відбулася душпастирська зустріч Ординарія Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископа Станіслава Широкорадюка з матерями загиблих воїнів з Бердичева та Бердичівського району. На зустрічі також були присутні сестра Антоніна зі згромадження св. Терези від Дитяти Ісус та місцеві служителі Християнської Служби Порятунку. Вічна пам’ять і Царство Небесне загиблим Героям. Низький уклін і Божий Мир їх Матерям.

Координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський про заняття з дітьми на прифронтовій території.

English Club, який функціонує в дитячому центрі “Ковчег” щовівторка щоразу удосконалюється та розширюється. Живе спілкування, практичні завдання, невимушена атмосфера – це те, що завжди є присутнім! Дякуємо Олені Пругловій за бажання і ділення власними знаннями.

Школа прифронтоого села Талаківка. Дякуємо всім добродіям за відкрите серце, здається робимо щось маленьке, але скільки радості приносить це дітям. Вони щоразу з нетерпінням чекають нашої зустрічі, телефонують, запитують чи зможемо ми приїхати. А з яким нетерпінням вони біжать нам на зустріч, навіть повертаються з автобусної зупинки, коли ми трішки затримуємося. Слава Господу, що можемо творити добро разом.

Молодіжний курс триває, вивчаємо емоційну сферу особистості. Пробуємо себе в ролі акторів, щоб зобразити і пережити різні наші емоції😀😕😏😳🤔

Говорили з дітьми ЗНОВУ про небезпеку мін. Подумаєте “Чому так часто?”
Це інформація, яку корисно знову і знову повторювати, і пригадувати. Бо статистика не з приємних.
А для дітей граната РГД чи нерозірваний снаряд від “Граду” нерідко видається мало не іграшкою.
А щоб очистити Донбас від мін знадобиться більше десятка років. Тому мета цих бесід – попередити, а не налякати”.

У Києві у Домі отця Піо громадською організацією “Патріот” за підтримки Центру відновлення і реабілітації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнській Службі Порятунку було проведено черговий тренінг з тактичної медицини B-CON+BLS. Знання, які завжди залишаються актуальними.

А минулої неділі у Домі отця Піо відбувся тренінг «Сім’я перед викликом різних залежностей: їх духовні корені та пошук виходу». Тренінг проводив Ігор Леньо, науковий працівник Інституту родини та подружнього життяУкраїнського Католицького Університету (УКУ), Львів

Командир Християнської Служби Порятунку Ігор Шторм, капелан ХСП отець Валентин Розгон та координатор ХСП-Варшава Володимир Корчинський розказували про війну на Донбасі і служіння ХСП на прифронтових територіях у черговій римо-католицькій парафії Польщі. На цей раз це була Парафія святого Антонія у Вальчу. Ця парафія для ХСП особлива і символічна, оскільки є рідною для духовного покровителя ХСП, Кустоша Братів Менших Капуцинів брата Блажея Суски. Брате Блажей, вітання та уклін землякам від Вашого імені успішно передано. Просили кланятися у відповідь 😊”.

Be the first to comment on "Служба Божа, євангелізація, родини ветеранів, діти, міни, тактична медицина (Дайджест ХСП №7)"

Напишіть відгук