Служіння ХСП на прифронтовій та мирній територіях (Дайджест ХСП №8)

– У Національній опері України відбулася VIII Церемонія вручення міжнародних відзнак  імені отця Омеляна Ковча за видатний гуманітарний внесок. Всього було нагороджено чотири військових капелани: греко-католик, римо-католик, православний і протестант. Зокрема, лауреатом став римо-католицький священник, капелан Християнської Служби Порятунку отець Павло Гончарук. Вітаємо отця Павла і в його особі всіх служителів ХСП з цією без перебільшення знаковою подією. ХСП, тільки вперед і вгору!

– Відбулася перша зустріч Гладіаторів життя, присвячена історії гендерної ідеології та ЛГБТ+ руху, “Спочатку була стать”. Ретроспективно розбирали успіхи та невдачі організацій, які відстоюють християнський погляд на сексуальність. Зустріч проводив історик та журналіст Олександр Бучковський (Кам’янець-Подільський). Принагідно пропонуємо інтерв’ю Олександра на цю ж тему Світлому радіо “Емануїл”.

Андрій Оленчик, програмний координатор Християнської Служби Порятунку, був гостем «Радіо Марія».  Розмовляли про Христянську соціальну платформу (освітня платформа, яка складається з тренінгів та семінарів з сфер: людина, родина, громада) та її напрямки діяльності.

– ХСП-Авдіївка

“Сделав работу в п.Пески мы с ребятами отправились в п.Водяное ,чтобы немножко порадовать детишек и подарить частицу тепла и радости. Немного человеческого тепла в общении и у людей появляется на лице улыбка,а в сердце приходит не надолго покой и мир. Это очень необходимо нести любовь и мир к тем кто устал”, – написала служитель ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна.

Також вона розповіла: “Необычный день сегодня. Отец Валентин Розгон провел два обряда похорон. Человек заслуживает,чтобы его провели в последний путь, чтобы душа обрела покой. Слово Божье слышали все кто пришёл проститься с умершим”.

– ХСП-Зайцеве. “Свіженькі еклєри, для наших захисників, слово віри в Господа і Спасителя нашого, Ісуса Христа! Дякуємо Римо- Католицькій спільноті “Мараната” м. Київ, Християнську Службу Порятунку, за підтримку капеланського служіння!”. Цей допис на свойї сторінці зробив служитель ХСП Олег Коноплянка.

Проект служение милосердия “Накорми голодного”, выражаем благодарность каждому кто учатвует в этом проекте, а также передают свою благодарность люди которые пользуются услугами этого проекта (бездомные, малообеспеченные и люди которые оказались в безвыходном положении), Бог да благословит вас за вашу помощь и щедрость людям.

– Перші навчальні заняття (тренінги) Програми «Естафета добра та благополуччя» відбудуться після 7 квітня 2019 року на створеній першій демонстраційній ділянці біля Києва у селі Білогородка на вулиці Польовій, 35.

Навчання на створеній демонстраційній ділянці у селі Білогородка, у першу чергу, буде відбуватися для мешканців Білогородки (які взяли на себе зобов’язання у подальшому безкоштовно передати здобуті знання і навики не менше 5-ти новим учасникам Проекту, або іншим погодженим чином допомагати реалізації Програми) та для майбутніх відповідальних за роботу аналогічних демонстраційних ділянок в інших громадах.

Програмою «Естафета добра та благополуччя» заплановано поетапне створення демонстраційних ділянок у кожній територіальній громаді. Нові демонстраційні ділянки будуть створюватись лише при наявності відповідної ініціативи зі сторони парафіян та християнських священників відповідних територіальних громад.

– “Сегодня люди выбирали главнокомандующего и в это же время несли детские игрушки, одежду для жителей прифронтовой зоны. Немецкая Евангелическо-лютеранская община г. Кривого Рога”, – написав пастор Олег Фішер.

Be the first to comment on "Служіння ХСП на прифронтовій та мирній територіях (Дайджест ХСП №8)"

Залишити відповідь