Служіння ХСП у Старій Авдіївці триває (фоторепортаж)

Пройшов черговий день служіння команди рятувальників ХСП у Старій Авдіівці. Короткі польові нотатки від рятувальника Олександра (Падре):

«Зранку зібралися у приміщенні місцевої цивільно-військової адміністрації для уточнення завдань та звірки розуміння ситуації.

Узгоджуємо деталі та уточнюємо маршрути.

Ми розбиті на оперативні групи та готові до дії

Ну що ж, до справи. Стартуємо. Нас чекає Стара Авдіївка.

От вона, страждаюча земля. Ця частина міста знаходиться під систематичними обстрілами. Сюди практично не доїжджають волонтери і благодійники. І в той же час у багатьох людей, особливо похилого віку, немає можливості та сил добиратися до пунктів роздачі гуманітарки, розташованих в центрі міста.

Тому перебувати саме тут і є нашим покликанням.

Ми допомагаємо людям найнеобхіднішим для виживання. Все це було зібране та передано нам іншими такими ж людьми, які живуть там, де війни немає.

Але ми не обмежуємося лише наданням гуманітарної допомоги. Наша місія  – обійняти та утішити…

сказати важливі слова, що дають істинне життя…

І помолитися…

За будь-якої можливості ми також підбадьорюємо військових.

Тут зовсім поряд «промка», де щодня гинуть молоді воїни. Ми намагаємося бути близько, щоби дотягнутися до них молитвою і биттям своїх сердець.

Так проходить день. І коли зовсім стемніє, ми намагаємося трохи відпочити і не то пообідати, не то уже повечеряти., згадуючи події насиченого дня. І обличчя, обличчя, обличчя…

А наступного ранку ми знову підемо в убогі та розтрощені обстрілами квартали Старої Авдіївки. Туди нас кличе дитячий погляд, в якому уже залишилося так мало від дитинства…

Чи є в цьому всьому щось пафосне та героїчне? Повна маячня. У війні немає нічого красивого та романтичного. Це сірі будні, в яких ми просто слідуємо за Ісусом туди, де горе, сльози та безнадія…

———–

Варіанти, як Ви можете допомогти Авдіївці, за посиланням –https://goo.gl/M6pjWc

Be the first to comment on "Служіння ХСП у Старій Авдіївці триває (фоторепортаж)"

Залишити відповідь