Дехто з дітей Донбасу ще не бачив миру, а більшість з нас не бачили війни! Цінуймо! (Дайджест ХСП №11)

Діти війни очима військового психолога ХСП Нелі Куцак в оприлюдненому на її сторінці відео.

“Дехто з них ще не бачив миру, а більшість з нас не бачили війни! Цінуймо!”, – прокоменлувала свій пост Неля.

– У Центрі відновлення та адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин ХСП, який діє на базі Дому отця Піо, пройшов черговий майстер-клас для дружин і дітей ветеранів. На цей раз робили великодні прикраси і писанки з фетри. Традиційно захід проходив під опікою капелана ХСП отця Віталія Герасиміва, який в якості духівника опікується родинами учасників АТО/ООС.

– Провели перший тестовий тренінг по створенню теплих “грядок Розума”. Готуємося до масового просування цієї простої, але ефективної технології методом “свій до свого по своє” або іншими словами “навчись сам і навчи ближнього”. Віримо, що це Божа справа – допомогти людям стати успішними господарями на своїй землі, яку кожному в міру довірив Господь. Завершили тренінг спільною молитвою за успіх ініціативи. Саме завдяки таким невеликим, але конкретним ділам і збудується знизу до верху та Україна, якої так прагнемо.

– Група дітей з прифронтового Чермалика, що знаходиться у зоні відповідальності ХСП -Маріуполь, повернулася додому після тижневої реабілітації у Домі святого Мартіна у Фастові. У Києві для дітей традиційно провели екскурсію молоді служителі Християнської Служби Порятунку.

ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

– Школа с. Виноградне. Листівки для рідних, найкращий подарунок зроблений своїми руками.

– Дякуємо Богу за відкриті добрі серця наших добродіїв❤️🙏😇. Надали гуманітарну допомогу потребуючим з с. Чермалик.

– Не переживай, Бог ніколи не сліпий до твоїх сліз, ніколи не глухий до твоїх молитов, ніколи не байдужий до твого болю. Він бачить, Він чує…….

– Сестра Гражина (Siostra Grażyna Wysiecka) про служіння у ХСП розповіла у такий спосіб:

– Щиро дякуємо Анатолію Пономарьову за невтомну працю, за ділення Божим Словом на біблійних колах, конференції для молоді, за всебічне служіння в ХСП. Нехай милосердний Господь наділить Вас всіма необхідними ласками.

– У суботу відбулося знайомство молоді дитячого центру “Ковчег” з волонтерами м. Києва Yulia Yefimova,
Anna Soloviova, Konstantin Moiseenko. Дякуємо за свідоцтво вашого життя, за віру, надію на краще майбутнє.

– Школа с. Виноградне. АРТ- терапія це можливість виражати себе через творчість закладену в кожній дитині, це радісні емоції)))

– А наша АРТ- терапія продовжилася у школі с. Талаківка, діти з нетерпінням очікували свої власноруч виляті фігурки, щоб їх розфарбувати і порадувати маму, тата 👨‍👩‍👧❤️🙏
Божого благословіння нашим добрим добродіям.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна).
– Господь положил на сердце посетить деток. Выбор был не лёгкий, но все же разум превозмог над желанием. Это две многодетные семьи, дети,которые наибольше перенесли ужас этой войны. Господь вложил именно их и всё вовремя,когда слушаешься Духа Святого.
Продукты, сладости, игрушки,немного молочки, картошка, лук – привезли в эти дома.
Благодарю Світлана Правник и Валентина Руда за большие игрушки и продукты. Спасибо отцу Валентин Розгон за сладкие гостинцы. Спасибо отцу Павлу Островскому и Сергей Доротюк за картошку. Совсем чуть-чуть внимания и дети счастливые.

– Село Камянка рядом с линией обстрела. Люди научились жить в стрессе. Но если взрослым тяжело с этим справиться,то как же быть детям?
Ответ простой – мы продолжаем жить дальше.
Порадовали ребетню сладостями,немного обувью, а также одеждой, а о. Rafał Cyfka немного поделился теплом души и детям больше ничего не нужно. Спасибо вам родные за поддержку.

– Каждый день даёт возможность для кого-то сделать что-то хорошее. Развезли половину привезённых вещей Світлана Правник та Валентина Руда для деток нашего района. На этот раз д/с, что находится вблизи ДАП и интернат, где детки живут. Спасибо девченкам за заботу и теплоту об этих детях.
Спасибо Cimic Avdeevka за помощь в доставке помощи до мест назначения.

– Когда есть рабочии поездки в дальних направлениях, стараюсь не упустить возможность и на пару минут заскочить к Нели Александровне в гости. Ей не нужно многого, она ни в чём не нуждается,но внимания,простого, человеческого, дружеского – его всегда не хватает. Кроме нас у неё нет никого больше. Каждый раз она радуется встрече как ребенок, потому что не знает в какой период времени мы будем. Это особенное время – это время Божьей заботы и любви.
Спасибо ребятам Cimic Avdeevka за возможность повидать бабушку. Спасибо дорогие,что вместе со мной проведали и пообщались с ней. Это поистине безценно.

– Что может быть хуже брошенного старика. Бабушка плохо видит, плохо слышит, сахарный диабет. Мы все знаем какие трудности возникают,когда карточка даёт сбой,порой это занимает массу времени и сил. Когда есть банк в твоём городе – это намного проще,но совсем другое дело ,когда у тебя ближе 30 км нет банка, да ещё и нет транспорта чем можно добраться туда и обратно ,чтобы решить проблему. Самое печальное в этом то,что нужно было объехать три города с размахом больше 100 км, чтобы выяснить в чём проблема на основании тех документов,которые есть у бабушки. Мы всё-таки выяснили алгоритм решения её проблемы и дальнейшее его решение. Не бросайте своих стариков,им очень сложно без вашей поддержки.
Спасибо Cimic Avdeevka в лице Володи за человеческую поддержку и поездку.
Да – это не конец, но бабушка уже знает ,что нужно делать.

– Ініціатива «Християнська Суспільна Платформа» підтримала звернення до міністра освіти щодо запропонованих програм сексуальної освіти у школі.

“Ми закликаємо проаналізувати очевидні негативні психологічно-моральні наслідки такого навчання: зменшення віку першого сексуального досвіду, зростання рівня сексуального насилля, збільшення кількості абортів, руйнування сімейних відносин, знищення інституту шлюбу, формування «контрацептивної ментальності», поширення девіантної статевої поведінки, зростання кількості випадків фізіологічних, психічних та психологічних хвороб”, – говориться у зверненні.

Be the first to comment on "Дехто з дітей Донбасу ще не бачив миру, а більшість з нас не бачили війни! Цінуймо! (Дайджест ХСП №11)"

Залишити відповідь