Служитель ХСП Олеся Шніцер прочитала лекцію на тему фінграмотності для священників Київської Архиєпархії УГКЦ


Олеся Шніцер, керівник Програми з фінансової грамотності Християнської Служби Порятунку, автор курсу “Добрий управитель” прочитала лекцію на тему фінансової грамотності для священників Київської Архиєпархії УГКЦ.

Як повідомляється на сторінці Архієпархії у соцмережі:

«Сьогодні, під час формаційних курсів священники Київської Архиєпархії навчаються фінансової грамотності.
Тема лекцій: «”…Дайте ви їм їсти” або чому Церква повинна вчити фінансовій грамотності»


Лектор Олеся ШНІЦЕР, керівник Програми з фінансової грамотності Християнської Служби Порятунку, автор курсу “Добрий управитель”
«З власного досвіду – в питаннях, які стосуються нашого розпорядження грошима і майном, найважчим буде усвідомлення того, що все, що у нас є, походить від Бога і Йому ж і належить. Абсолютно все…


Кожному з нас дана певна кількість ресурсів в управління та розпорядження. Саме так, як у притчі про п’ять талантів – кожному по силі його. Наше ж завдання – бути добрими управителями, незалежно від стартових умов. І бути готовими дати звіт про своє управління в будь-яку мить», – навчає Пані Олеся».

Довідка. Програма ХСП «Добрий управитель» стартувала у травні 2018 року і складається із серії тематичних тренінгів. Їхня мета – познайомити учасників з Біблійними принципами управління фінансами, спонукати приділити більше уваги управлінню власним бюджетом та дати учасникам практичні інструменти для прийняття впевнених та зважених фінансових рішень. Семінари «Добрий управитель», зазвичай, відбуваються у Домі о. Піо (база ХСП). За минулий рік вони також пройшли в Миколаєві, Ірпені та Кривому Розі, а також тренінг для сімейних пар у Луцьку.

Be the first to comment on "Служитель ХСП Олеся Шніцер прочитала лекцію на тему фінграмотності для священників Київської Архиєпархії УГКЦ"

Залишити відповідь