Служителі Молитовного Щита ХСП відгукнулися на заклик Єпископату РКЦ

Координатори Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку звернулися до всіх молитовних груп, які входять до його складу, із проханням невідкладно відгукнутися на заклик Єпископату РКЦ в Україні і  розпочати щоденну розарієву молитву за подолання духовних і фізичних наслідків пандемії коронавірусу в країні і світі, а також за збереження цілісності і єдності Церкви як Тіла Христового у цей непростий період.

Фрагмент із звернення Єпископів:

“Цей Великий Піст, як жоден інший протягом історії, яку ми знаємо, наповнений тугою за Святою Месою та страсними богослужіннями. Він також наповнений мовчанням, але й роздумами над тим, наскільки тендітним є людське життя. Однак ми можемо подолати цю тугу і наповнити мовчання цього Великого Посту молитвою. Нехай особливим об’єднуючим знаком буде наша щоденна спільна розарієва молитва о 19:30 годині”.

Для тих, хто виявить бажання дізнатися про служіння Молитовного Щита ХСП більше: головний координатор МЩ – Марина Роменська, тел.. 067 2421983, мейл. m.romenska@gmail.com.

Довідка. Молитовний Щит Християнської Служби Порятунку є багатогранним служінням. У його духовному просторі формуються та діють молитовники-заступники, молитовники-атакуючі ходатаї, молитвоники-захисники, групи пророчого служіння та пророчого поклоніння… Але основу Молитовного Щита складають групи, що моляться в інтенціях, які щомісяця отримують через своїх координаторів від головного координатора Щита. Такі групи уже діють в Україні, Литві, Польщі та Німеччині. В них об’єднанні як богопосвячені особи, так і миряни. Ніяких шаблонів і формальних вимог. Ніяких конфесійних чи деномінаційних обмежень. Лише відкритість на участь в духовному тілі Щита та готовність до систематичної молитви в єдності з іншими його підрозділами.

Be the first to comment on "Служителі Молитовного Щита ХСП відгукнулися на заклик Єпископату РКЦ"

Залишити відповідь