Служитель ХСП Наталія Лучко отримала відзнаку «Волонтерська премія 2016 року»

Започатковане в 2014-му році громадською ініціативою «Євромайдан SOS» нагородження небайдужих людей, які творять надзвичайні справи, – це негрошова публічна подяка їм за безкорисливу працю заради тих, хто потребує допомоги.

Нещодавно зазначену вище відзнаку одержала низка волонтерів, що працюють у різних сферах та середовищах.

Серед них наша колега, гідна представниця екуменічного служіння «Християнська служба порятунку» Наталія Лучко, чиє волонтерство розпочалося зі зникненням безвісти її чоловіка – кіборга з Донецького аеропорту.

У 2015 Наталія, матір неповнолітніх сина та доньки, полишивши роботу в дитячій спортивній студії, поїхала у зону антитерористичної операції. У складі батальйону військових капеланів неодноразово відвідувала місця бойових дій, де пошуки чоловіка стали поєднуватись зі справами милосердя:

надавала військовим першу медичну допомогу;

морально та молитвою підтримувала наших солдатів;

доставляла бійцям те, чого вони потребували: харчі, одяг і медикаменти, оптику, необхідне обладнання.

Всім, чим могла, Наталія допомагала також і родинам загиблих учасників АТО.

Цьогоріч вона долучилася до служіння «Християнська служба порятунку», щоби спільними зусиллями допомагати речами та духовно мешканцям прифронтових територій, які постраждали через військові дії.

Крім цього, Наталя у складі команди ХСП докладає зусиль, щоби забезпечувати всім необхідним капеланів і рятувальників – служителів ХСП, які здійснюють свою місію на Сході України, та опікуватися дружинами і дітьми учасників АТО, котрі не повернулися з війни.

Віншуємо Наталію з отриманою відзнакою словами зі Святого Письма: «Тож нехай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі вчинки та прославляли Отця вашого Небесного» (Мт.  5:16).

Вашій увазі також пропонується відео, підготовлене Полтавським Батальйоном Небайдужих

Автор фото: Олександр Кривенко

Be the first to comment on "Служитель ХСП Наталія Лучко отримала відзнаку «Волонтерська премія 2016 року»"

Напишіть відгук