Служителі Християнської Служби Порятунку розпочали творчі заняття з дітьми сірої зони

ХСП розпочинає новий різновид служіння для дітей «сірої зони» – творчі заняття декупажем. Ось як про це говорить рятувальниця ХСП Оксана:
«Ура! Ми це зробили. Розпочали довгоочікуваний майстер – клас «Декупажу».
Через різні перешкоди: обстріли, карантин, канікули, ми не мали змоги розпочати з дітьми до Нового року підготовити новорічні прикраси, з матеріалу що  отримали від людей які відгукнулися дарити дітям радість у сірій зоні.
Наш майстер-клас розпочався на дому в однієї з дівчат, с. Бердянське. Для них це було щось нове, захоплююче, їхні радісні обличчя говорили про те, що вони не хочуть щоб цей час закінчувався.
Дивлячись на них, я згадувала себе. Скільки радості і задоволення я отримувала від створення цих прекрасних речей.
Їхні мами та бабуся приходили споглядати що ж то вийде у їхніх майстринь.
Діти дуже талановиті, адже займаються іншими видами творчості, плетіння бісером,  композиції з фоамірану.
Діти залишилися задоволенні з великим очікуванням наступного заняття.
Також очікуємо заняття в школах, через обстріли, та через нестачу транспорту (від пункту А до пункту Б є 15 км) нажаль спланувати певний день і час поки що не можливо. Молімося, щоб це сталося як найшвидше, адже діти вже чекають нас».

Матеріали для проведення такого роду занять на заклик волонтерів ХСП були зібрані і передані майстрами з різних куточків України. Координатор Волонтерського Крила ХСП, майстриня з декупажу Вікторія Сухореброва звернулася до всіх них зі словами подяки:

«Дорогие мои друзья! Вот наконец я могу дать первый фотоотчет о мастер классе по декупажу в серой зоне. Причины для задержки были. Оксана Завадська на своей страничке о них написала. Теперь я хочу еще раз подблагодарить всех моих друзей-рукодельниц за их неоценимый вклад в возможность проведения этих мастер классов. Спасибо Ольга Лукашевич -Декупажный Рай Alona Sandubra Декупажинка Киев  Шалиевская Виктория Наталия Емец (Nataliya Emec) Людмила Май Оксана Сухонос Катерина Удовиченко (Kateryna Udovychenko) Оксана Мороз (Oxana Moroz) Декупажні Радощі Николай Ткач Татьяна Шаповалова Татьяна Сулима Свитлана Люк (Svitlana Lyuk) Лазерная резка и гравировка Андрей Тарасюк Майстерня Світлани Кравчук !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ! Вы-настоящие патриоты нашей Украины! Начало положено. Продолжать мы будем.Скоро Пасха, будем готовиться к этому Светлому Дню вместе со всеми забытой (кроме Нас и Християнська служба порятунку) территорией Украины. Кто хочет присоединиться к нашей инициативе и продолжить делать добрые дела-мы рады всем. Еще раз всем СПАСИБО! Надеюсь всех вас увидеть на выставках-ярмарках! Творческих всем успехов и новых благотворительных совместных проектов!»

Be the first to comment on "Служителі Християнської Служби Порятунку розпочали творчі заняття з дітьми сірої зони"

Залишити відповідь