Служителі ХСП піклуються про дітей «сірої зони»

Служителі Християнської Служби Порятунку знову завітали в дитячий будинок «Сонечко».
«Ми привезли ліки для дітей, а також провели весело час – бавились та спілкувались. Разом з директором дитячого будинку в молитві подякували Господу за благодійників», – розповідають рятувальники ХСП Володимир та Оксана Завадські.

Крім того, служителі ХСП транспортували у лікарню мешканку села Сопіно з хворою малолітньою дитиною Аліною. У неї діагностували пневмонію та бронхіт. ХСП закупила необхідні ліки, а також продукти харчування для мами і дитини.

«Пізніше ми, разом з командиром Корпусу Рятувальників ХСП Андрієм Чміленком провідали Аліну і маму в лікарні. Слава Господу, дитина вже почувається краще», – говорить рятувальники ХСП.

Дівчинка Даша, якій лікарі поставили діагноз Діастрофічна дісплазія, отримала препарат Паміфос. «Даша хороша красива розумна дитина, яка хоче, як і усі діти, ходити, стрибати, радіти. На жаль, через хворобу вона позбавлена цього», – розповідають служителі ХСП, – «Після цього курсу лікування Даші потрібно зробити операцію, коштів на яку в її родини немає. Дівчинка та її родина вірять і довіряють Богу, що все буде добре. Ми всі разом в молитві дякували Богу за благодійників і прохали про одужання для Даші».

Be the first to comment on "Служителі ХСП піклуються про дітей «сірої зони»"

Залишити відповідь